Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

Listopad 2018

Milé absolventky, milí absolventi,

 

nelekejte se, že v tomto čísle najdete pozvánky na prosincové akce. Nechceme vás strašit, že Vánoce jsou za dveřmi, ale těšíme se, že se na některé z našich akcí potkáme, a proto je chceme avizovat s dostatečným předstihem. Přijměte tedy naše pozvání na podzimní přednášky pro členy Klubu Alumni a tradiční vánoční setkání na půdě rektorátu. Více informací naleznete níže a na webu Informačního, poradenského a sociálního centra UK.

Váš Klub Alumni UK

Den firem pro matematiku a informatiku

12. 11. Jsou matematika a informatika váš šálek kávy? Zajímá vás, jaké jsou pracovní příležitosti v těchto oblastech? Jedinečnou možnost setkat se osobně se zaměstnavateli budete mít na Dni firem pro matematiku
a informatiku.

Více informací

Lékaři bez hranic

15. 11. Přijměte pozvání na přednášku MUDr. Tomáše Šebka, absolventa 1. lékařské fakulty, který pohovoří o svých zkušenost na misích s organizací Lékaři bez hranic v Jižním Súdánu, Afganistánu a na Haiti.

Více informací a registrace

100 roků satiry

Do 17. 11. Zveme vás na jedinečný festival do Kampusu Hybernská, který oslavuje satiru ve všech jejích podobách. Program nabitý přednáškami, debatami, hudebními
i divadelními představeními můžete navštívit až do
17. listopadu. Vše se točí kolem satiry, její společenské funkce a proměn v dobových kontextech.

Více informací

Work-life balance

20. 11. Přijďte se dozvědět, o čem je koučink a jak vám může pomoci při harmonizaci pracovního a osobního života. Účastníci semináře se budou moci po jeho skončení objednat na zkušební koučovací konzultace s naší lektorkou a profesionální koučkou Ivanou Štěrbovou.

Více informací a registrace

Advent na UK

5. 12. Srdečně zveme všechny studenty, zaměstnance a absolventy Univerzity Karlovy na tradiční vánoční setkáni na půdě rektorátu UK. Letos bude program spojen s mikulášskou nadílkou a chybět nebudou ani dětské dílničky, proto neváhejte a přijďte si užít vánoční atmosféru s celou rodinou.

Více informací

Zdravé Vánoce

6. 12. Chcete si užít pohodové Vánoce bez stresu a nervozity? Jak na to poradí MUDr. Kateřina Cajthamlová.

Program a registrace

Všechny akce pořádané pro absolventy naleznete v tomto kalendáři.

Ze světa benefitů

Dáváte přednost včasnému nákupu vánočních dárků pro své blízké? Nebo krásně barevný podzim využijete raději k relaxaci a vycházkám do přírody? Nabídka našich externích partnerů vás může inspirovat.

Liečebné kúpele Turčianske Teplice

Využijte speciální nabídky pro členy Klubu Alumni i osoby v jejich doprovodu a navštivte Liečebné kúpele Turčianske Teplice. V ceně pobytu jsou také dvě léčebné procedury denně a vstupy do léčivého komplexu SPA & Aquapark.

Hervis

Vybavte sebe nebo své blízké na zimní sporty u Hervisu. Využijte 15% slevu na nákup zboží v kamenných prodejnách. Sleva se nevztahuje na zboží s označením „1. cena“, kamery GoPro, jízdní kola a dárkové poukázky a nelze ji kombinovat s dalšími slevovými akcemi a kupony.

Seznam dalších benefitů, které může čerpat díky průkazu absolventa, naleznete na webu.

Foto: UK a Thinkstock.com

Přihlaste se k odběru | Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook