Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

duben 2019

 

Milé absolventky, milí absolventi,

první třetina roku 2019 se přehoupla a Klub Alumni UK má za sebou prohlídku Strahovské knihovny, přednášku Taťány Míkové o vývoji předpovědi počasí a výlet do liberecké iQLANDIE. Budeme rádi, když nám napíšete, jaká témata nebo exkurze by vás zajímaly, abychom mohli program pro absolventy připravovat podle vašich přání.

Přejeme vám krásné jarní dny a těšíme se na setkání na některé z univerzitních akcí. Věříme, že si z jejich nabídky v tomto newsletteru vyberete.

Váš Klub Alumni UK

Den celoživotního vzdělávání & Festival absolventů

Přijďte se podívat, jaké možnosti celoživotního vzdělávání nabízí Univerzita Karlova. A vezměte s sebou klidně celou rodinu – program bude bavit děti i dospělé. Vstup zdarma. Akce se koná v sobotu 13. dubna 2019. Podrobný program najdete zde.

Kariérní den na UK

Pro čerstvé absolventy UK jsme připravili den plný praktických tréninků, workshopů a přednášek. Pokud vás čeká hledání práce, dorazte 17. dubna 2019 do Karolina. Dozvíte se, jak to chodí na trhu práce a jak na něm uspět.

Výstava Ten druhý život

V březnu odstartovala v Karolinu putovní výstava Ten druhý život, která podává obrazová svědectví o životě českých vojáků na válečných misích v zahraničí. Výstava potrvá do 10. dubna 2019 a otevřena je každý den od 10 do 18 h.

Dva průkazy v jednom – novinka pro absolventy Matfyzu!

Jste-li členy Klubu Alumni UK a současně máte předplacené devítileté nebo doživotní členství v Matfyz Alumni, můžete si ve výdejních centrech vyzvednout průkaz člena Klubu Alumni UK s platným kuponem Matfyz Alumni. Díky tomuto průkazu s kuponem máte možnost čerpat výhody obou absolventských spolků současně. Registrovat se do Matfyz Alumni můžete zde.

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Ze světa benefitů

S dubnem přichází aprílové počasí. Máme pro vás nabídku slev na zajímavé aktivity

uvnitř i venku, a tak vás proměny počasí nepřekvapí.

Aquapalace Praha

Vyzkoušejte si nebeskou nebo vesmírnou jízdu s brýlemi na virtuální realitu na tobogánu Magic tube. Tuto novinku najdete pouze v Aquapalace v pražských Čestlicích, kde mají zaměstnanci UK a členové Klubu Alumni UK na vstup slevu 20 %. Sleva platí i pro všechny členy doprovodu držitele karty. Více informací www.aquapalace.cz.

Pražské Benátky

Užijte si romantickou plavbu Prahou a pražskými plavebními kanály. U společnosti Pražské Benátky můžete využít slevu 50 % na vyhlídkové plavby a taktéž na vstup do Muzea Karlova Mostu. Sleva se vztahuje na držitele průkazu a až 5 lidí v jeho doprovodu. Pro více informací se podívejte na www.prazskebenatky.cz.

Muzeum Lega

Objevte kouzlo barevných kostek a nejznámější stavebnice na světě. V Muzeu Lega máte 30% slevu na vstup, která se vztahuje na zaměstnance, studenty a členy Klubu Alumni UK. Kromě Prahy můžete Muzeum Lega navštívit v dalších čtyřech městech ČR. Více informací na www.muzeumlega.cz.

Muzeum Karla Zemana

Vydejte se do světa fantazie významného českého režiséra Karla Zemana a seznamte se blíže s jeho nejznámějšími filmy – Cesta do pravěku či Vynález zkázy. Na vlastních fotoaparátech a videokamerách si můžete vyzkoušet trikové postupy, které Karel Zeman ve svých filmech používal. Studenti, zaměstnanci a členové Klubu Alumni UK mají 25% slevu na vstup. Více o muzeu se dozvíte na www.muzeumkarlazemana.cz.

Zveme vás do divadla

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím e-mailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na e-mail petr.havlicek@ruk.cuni.cz.

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze ji využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).

http://ipc1.cuni.cz/newslettery/Newsletter_Alumni_2018-10_soubory/image007.jpg

Doporučujeme tato dubnová představení:

Znovusjednocení Korejí (20. 4. v 17 h v Divadle Rokoko)

Revizor – Premiéra (24. 4. v 19 h v Divadle ABC)

Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese bit.ly/UKbenefity.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či námětů se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (kamila.spikova@ruk.cuni.cz; tel. 224 491 604).

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, naleznete na webu. 

Foto: UK a Thinkstock.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook