Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

květen 2019

 

Milé absolventky, milí absolventi,

přinášíme vám květnové vydání absolventského newsletteru, ve kterém najdete mimo jiné ohlédnutí za dubnovým Dnem celoživotního vzdělávání a Festivalem absolventů i pozvánku na přednášku psychiatra Radkina Honzáka. Nepřehlédněte také informace o nově otevřené univerzitní prodejně.

Přejeme vám krásné jarní dny.

Váš Klub Alumni UK

Přednáška Radkina Honzáka o syndromu vyhoření

9. 5. Posledních pár volných míst zbývá na přednášce psychiatra Radkina Honzáka. Pokud se chcete dozvědět více nejen o příznacích syndromu vyhoření, neváhejte a rezervujte si své místo na přednášce co nejdříve.

Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů

Na 1 800 návštěvníků zavítalo v sobotu 13. 4. na 6. ročník Dne celoživotního vzdělávání a Festivalu absolventů. Součástí programu v Karolinu byla i beseda s absolventy UK Kateřinou Tučkovou a Danielem Stachem. Zlatou promoci - po 50 letech – zažilo letos ve Velké aule 297 absolventů. Podívejte se na reportáž z akce.

Univerzitní obchod

Navštivte naši zrekonstruovanou prodejnu a udělejte si radost některým ze stylových předmětů s logem Univerzity Karlovy. Obchod v novém kabátě je pro vás otevřen v Celetné 14 každý den.

Otevírací doba:

po–čt  10.00–17.30

      pá 10.00–14.00

so–ne 11.00–17.00

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Ze světa benefitů

Nestihli jste si zatím naplánovat letní dovolenou? Inspirujte se nabídkou našich externích partnerů a cestujte po České republice i do zahraničí. Využijte atraktivních slev a výhod, které můžete čerpat díky průkazu absolventa.

CK Čedok

Vydejte se na dovolenou k moři s cestovní kanceláří Čedok. Využít můžete 15% slevu na pobytový zájezd letadlem, anebo autokarem, kdy můžete uplatnit slevu 10 %. Nabídka je určena zaměstnancům UK a členům Klubu Alumni. Sleva se vypočítává ze základní ceny zájezdů uvedené v katalogu. Více informací v sekci Čedok.

Areál Monínec

Pokud jste příznivci hor a aktivnějšího způsobu trávení dovolené, pak vyrazte do Areálu Monínec. Zaměstnanci a členové Klubu Alumni UK mají nárok na 15% slevu na ubytování, dále pak mohou využít slevu 10 % na sportovní aktivity, a dokonce 50% slevu na lanovou dráhu. Více o nabídce v sekci Areál Monínec.

Zlaté kúpele Tručianske Teplice

Pohodový odpočinek v slovenských lázních nabízejí Zlaté kúpele Turčianske Teplice. Zvýhodněnou cenovou nabídku naleznete zde. Cena zahrnuje dvě procedury denně, dále neomezený vstup do plaveckého bazénu a fitness centra. Dle délky pobytu obsahuje také možnost několika vstupů do léčivého SPA&Aquapark na 3 hodiny. Více informací v sekci Zlaté kúpele Turčianske Teplice.

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, na vás čeká na webu. 

Foto: UK a Thinkstock.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook