Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

červen 2019

 

Milé absolventky, milí absolventi,

máme tady červen, poslední měsíc před letní akademickou přestávkou. Na závěr školního roku vám přinášíme ještě několik pozvánek na zajímavé akce. Mezi nimi tradiční Zahradní slavnost, která se uskuteční 18. června.

V červnovém newsletteru nechybí ani aktuální nabídka slev u externích partnerů univerzity, které můžete čerpat díky průkazu absolventa. Pokud svůj průkaz ještě nemáte, můžete si ho vyzvednout v některém z výdejních center průkazů UK. V průběhu léta budou mít výdejní centra upravenou otevírací dobu, před návštěvou si ji prosím ověřte na webových stránkách.

Váš Klub Alumni UK

Obsah obrázku budova, exteriér, obloha, silnice

Popis byl vytvořen automaticky

Muzejní noc v Karolinu

8. června se Univerzita Karlova zapojí do 16. ročníku Pražské muzejní noci. Historické prostory Karolina budou otevřeny od 19.00 do 01.00 h. Doprovodný program nabídne komentované ukázky žezel a talárů, přednášky i dílny pro malé návštěvníky.

Obsah obrázku tráva, zvíře, zajícovci, savci

Popis byl vytvořen automaticky

Czech Nature Photo

Do 17. června můžete v Křížové chodbě Karolina navštívit fotografickou výstavu, která zachycuje neobyčejné maličkosti z přírody kolem nás. Výstava je otevřena každý den od 10.00 do 19.00 h. Vstupné 120 Kč.

Obsah obrázku obloha, exteriér, strom, tráva

Popis byl vytvořen automaticky

Zahradní slavnost

18. června vás zveme na tradiční rozloučení s akademickým rokem 2018/2019. Slavnostní slovo k 30. výročí sametové revoluce pronesou studentští lídři z roku 1989 Václav Bartuška a Martin Klíma. K poslechu zahraje Jan Smigmator & Swinging Q. Svou účast laskavě potvrďte v odkazu, který obdržíte s oficiální pozvánkou.

Na prázdniny v novém

Chybí vám oblečení na volný čas nebo cestování? V nově zrekonstruované prodejně univerzitního obchodu najdete trička s různými motivy. Obchod najdete v Celetné 14 na Praze 1 a otevřeno má každý den.

 

Otevírací doba:

po–čt  10.00–17.30

      pá 10.00–14.00

so–ne 11.00–17.00

 

Nemáte cestu do centra Prahy? Podívejte se na univerzitní e-shop.

Obsah obrázku strom, tráva, exteriér, osoba

Popis byl vytvořen automaticky

Benefity

Letní počasí vybízí k cestování a novým zážitkům. Využijte nabídky našich partnerů a poznejte krásy české krajiny i zajímavé kulturní projekty. Můžete si například ještě před prázdninami zajít do divadla. Podívejte se na aktuality z benefitního programu pro členy Klubu Alumni UK.

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, na vás čeká na webu. 

Tým Klubu Alumni UK vám přeje pohodové léto.

S newsletterem se vrátíme opět v září.

Foto: UK a Thinkstock.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook