Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

září 2019

cid:image001.png@01D4BC9B.0D0178A0

 

Milé absolventky, milí absolventi,

vracíme se po letní pauze a vítáme vás v novém akademické roce, ve kterém jsme si pro vás připravili řadu akcí. Například tradiční cyklus přednášek, výlet na Kuks nebo nabídku SM systému cvičení. Ani během léta jsme nezaháleli. Jednali jsme jak se stávajícími, tak i novými externími partnery. Věříme, že si vyberete z naší různorodé nabídky slev a výhod pro držitele průkazu absolventa.

Váš Klub Alumni UK

Dear graduates,

Returning after the summer break, we welcome you to the new academic year, in which we have prepared a number of events for you. For example, a traditional cycle of lectures, a trip to the spa village of Kuks, and the offer of an SM exercise system. Most Alumni Club events are held in Czech, but invitations to events in English can be found.

Your CU Alumni Club

Pojeďte s námi na výlet na Kuks

Rozsáhlý barokní komplex staveb v kulturní krajině na obou svazích nad řekou Labe vybudovaný hrabětem Františkem Antonínem Šporkem v letech 1692-1724, to je Kuks, který se s námi můžete vydat objevovat 28. září.

Poslední místa na kurzu SM systému cvičení

Zbývají tři volná místa pro zájemce z řad Klubu Alumni na kurzu rehabilitačního cvičení, které využívá speciálních elastických lan k protažení a posílení jednostranně namáhaných svalů. Kurz je určen i pro úplné začátečníky. Hodiny budou probíhat v Opletalově 38 od 10. 10. do 12. 12. 2019.

Navštivte knihovny UK

Víte, že máte možnost disponovat s knihovním fondem univerzity? Jako členové Klubu Alumni máte možnost využívat přístup do univerzitních knihoven a k elektronickým informačním zdrojům. Tak vzhůru do knihovny!

Do podzimní sezóny s novými manžetovými knoflíčky

Luxusní sada manžetových knoflíčků z ušlechtilé oceli a spona na kravatu s iniciálou K, to je nový set Karlovy univerzity. Dostupný prozatím pouze v prodejně UK pointu.

Slevová kartička do knihkupectví Karolinum

Členové a členky Klubu Alumni mají nárok čerpat 20% slevu na knihy Nakladatelství Karolinum a 15 % na ostatní nakladatele. Kartičku je možné si vyzvednout po předchozí e-mailové domluvě (mariana.zuravova@ruk.cuni.cz) v Informačním, poradenském a sociálním centru UK ve Školské 13a.

 

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, na vás čeká na webu. 

Foto: UK a Thinkstock.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook