UK Point  absolventi@cuni.cz

listopad 2019

 

Milé absolventky, milí absolventi,

zdravíme vás uprostřed podzimních dnů, ve kterých jsme si pro vás připravili několik akcí. Chystáme pro vás například přednášku Věry Doušové o (ne)plýtvání potravinami nebo zájezd do libereckého science centra iQLANDIA. Už teď si také můžete zapsat do diáře termín tradiční akce Klubu Alumni Advent na UK, která se uskuteční 4. 12. Věříme, že si také vyberete z naší různorodé nabídky slev a výhod pro držitele průkazu absolventa.

Příjemné čtení!

Váš Klub Alumni UK

(Ne)plýtvání potravinami – přednáška Věry Doušové

Jaký vliv má nadprodukce potravin na vodu, vzduch nebo půdu? Kdo nejvíce plýtvá potravinami a kolik toho za rok vyhodíme? A jak s potravinami udržitelněji nakládat? I o tom bude přednáška Věry Doušové 14. 11. v 18 h v Malé aule Karolina. Na přednášku se zaregistrujte zde.

Za poznáním a zábavou do iQLANDIE

Společně s Matfyz Alumni vyrážíme na sever do Liberce. Za zvýhodněnou cenu, včetně společné dopravy, máte možnost si prohlédnout expozice moderního a interaktivního science centra iQLANDIA. Cena za vstup a dopravu je 90 Kč/osoba. Z Prahy odjíždíme 23. 11. v 9:00 h, návrat okolo 17:00 h. Zaregistrujte se zde.

Obsah obrázku vsedě, interiér, stůl, fotka

Popis byl vytvořen automaticky

Advent za dveřmi!

Koledy, vystoupení saxofonisty, dětské dílny, fotokoutek, svařák, světelná show... a především setkávání. To vše na vás čeká v rámci tradičního Adventu na UK 4. 12. od 16:00 do 19:00 h na dvoře Karolina (u kaštanu). Přijďte s celou rodinou zažít příjemnou adventní atmosféru!

Kaligrafický workshop s Lemniskátou

Vyrobte si pět sešitů čtvercového formátu z recyklovaného papíru, ozdobte je kaligrafickými znaky a písmeny za asistence japonských, thajských a korejských malířek. Jako bonus se naučíte s paní Harumi péct sladké japonské koláčky „širatama dango“. 9. 11. od 10, 12 a 14 h. Podrobnosti v odkazu.

Obsah obrázku osoba, dav, exteriér

Popis byl vytvořen automaticky

Nábor do Sboru a Orchestru UK

Sbor a Orchestr Univerzity Karlovy, který pod profesionálním vedením vystupuje doma i v zahraničí, hledá hráče na smyčcové nástroje, hoboj, fagot a hornu. Máte-li chuť s námi sdílet radost z hudby, napište nám o své muzikantské zkušenosti (info@sboraorchestruk.cz) a my vám pošleme noty a informace ke zkoušce.

Podzimní novinky v benefitech

Dny se začínají krátit a sychravé počasí láká k četbě nebo kulturním zážitkům. Využijte nabídky našich partnerů a zpříjemněte si dlouhé podzimní večery třeba novou knihou či divadelním představením. Přehled benefitů najdete na našem webu.

Hrnek = stylový dárek i praktický společník

V univerzitním obchodě si nyní můžete pořídit horkou novinku v podobě keramického hrnku s motivem koruny Karla IV. Nadčasový a elegantní hrnek může zdobit váš pracovní stůl nebo potěšit někoho pod vánočním stromkem. K dostání i v e-shopu.

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, na vás čeká na webu. 

Foto: UK a Thinkstock.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook