UK Point  absolventi@cuni.cz

prosinec 2019

 

Milé absolventky, milí absolventi,

rok zvolna spěje ke svému konci a my vám přinášíme prosincový newsletter, ve kterém najdete tipy na adventní a vánoční akce, které jsme pro vás připravili. Přivítejte s námi advent na dvoře Karolina, zajděte si na pohádku Anděl Páně nebo na výstavu Náš Listopad 89. Nabídka benefitů vám může ulehčit i výběr vánočních dárků pro vaše blízké.

Těšíme se na setkání s vámi!

Váš Klub Alumni UK

Advent za dveřmi!

Koledy, vystoupení saxofonisty, dětské dílny, fotokoutek, svařené víno, světelná show… a především setkávání. To vše na vás čeká v rámci tradičního Adventu na UK 4. 12. od 16:00 do 19:00 h na dvoře Karolina - u kaštanu (vstup z ulic Celetná 20 nebo Ovocný trh 5). Přijďte s celou rodinou zažít příjemnou adventní atmosféru!

Pohádková Movie Night

12. 12. od 17:00 vzhlížejme vzhůru k andělskému kůru, co troubí, co zpívá své Gloria! Zveme všechny příznivce pohádek a vánoční atmosféry na promítání filmu Anděl Páně 2 do Modré posluchárny (Celetná 20, Praha 1). Film je s anglickými titulky. Projekce je zdarma, ale je nutné se na ni předem registrovat. Přijďte i se svými přáteli!

Tři desetiletí svobody očima veřejnosti

Výstava Náš Listopad 89 probíhající v Císařském sálu Karolina přibližuje revoluční rok 1989 a třicet let svobody prostřednictvím fotografií pořízených lidmi z celé republiky. Unikátní snímky si můžete prohlédnout do 15. 12. 2019. Vstup je zdarma.

Svatý Štěpán tentokrát na Karlově

Zveme vás na tradiční Svatoštěpánské setkání zaměstnanců a absolventů UK, které se uskuteční 26. 12. od 14:00 h v kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého v Praze na Karlově. Sváteční slovo pronese rektor Tomáš Zima.

Nenechte se zaskočit ranními mrazíky

Vybavte se na zimu pletenou čepicí s výšivkou iniciály K a bambulí. K dostání jsou v různých barevných provedeních a koupit si je můžete v univerzitním obchodě v Celetné 14 nebo na e-shopu.

Obsah obrázku obloha, sníh, exteriér, jídlo

Popis byl vytvořen automaticky

Vánoce s benefity

Využijte nabídky našich partnerů a zajděte si během adventu do divadla nebo pořiďte dárek pro své blízké. Podívejte se na prosincové novinky našeho benefitního programu i na kompletní nabídku benefitů.

 

Přejeme vám krásné Vánoce!

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, na vás čeká na webu. 

Foto: UK a Thinkstock.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook