Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

Březen 2019

 

Milé absolventky, milí absolventi,

vítejte v měsíci, kdy zimu střídá jaro. Příchod nového ročního období jsme tematicky spojili s přednáškou RNDr. Taťány Míkové o současných změnách podnebí. Zároveň si vás dovolujeme pozvat na víkendovou výstavu do Karolina provoněného čerstvými květinami. Jako novinku v programu pro členy Klubu Alumni jsme pro vás připravili výlet do zábavně naučného parku iQLANDIA v Liberci. Více informací o těchto a dalších akcích se dočtete níže.

Váš Klub Alumni UK

Florea v Karolinu

O víkendu 15. – 17. března se v historických prostorách pražského Karolina uskuteční druhý ročník výstavy růží – a tentokrát i tulipánů. Otevřeno bude každý den od 10.00 do 18.00. Vstup zdarma.

Televizní předpověď počasí dnes 
a před padesáti lety

21. března

Zveme vás na přednášku RNDr. Taťány Míkové
o proměnách v meteorologii. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 21. března od 17.30 ve Velké zasedací místnosti Karolina.

iQ LANDIA

30. března

Zveme vás na výlet do interaktivního zábavního parku iQLANDIA v Liberci. Užijte si téměř čtyři hodiny
v expozici tohoto jedinečného science centra. Cena 90 Kč za osobu obsahuje společnou dopravu autobusem a vstup. Nabídka platí pro členy Klubu Alumni UK nebo Matfyz Alumni a jejich rodinné příslušníky. Registrace je závazná.

Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů

V sobotu 13. dubna od 10.00 do 16.00 bude v Karolinu probíhat prezentace programů celoživotního vzdělávání a služeb pro absolventy UK. Součástí doprovodného programu budou přednášky, koncert ženského komorního sboru a beseda se spisovatelkou Kateřinou Tučkovou a moderátorem Danielem Stachem. Využijte možnosti poznat nabídku celoživotního vzdělávání na UK, a přitom například ochutnat zmrzlinu z dusíku. Akce je určena celé rodině. Vstup zdarma.

Ze světa benefitů

Březen je Měsícem knihy, seznamte se tedy s nabídkou partnerských knihkupectví a vydejte se s novou knížkou na cestu vlakem s Českými drahami. Jarní počasí přeci láká k výletům. Aktuality z benefitního programu můžete získávat zde.

České dráhy

První sluneční paprsky lákají na výlety. Ať už na hory za sněhem, nebo k procházkám přírodou či městem. Svezte se s Českými dráhami s IN kartou za zvýhodněnou cenu pro členy Klubu Alumni UK.

IN karta 25

IN Karta 50

IN Karta 100

350 Kč

(běžně 450 Kč)

2690 Kč

(běžně 2990 Kč)

17 990 Kč

(běžně 19 990 Kč)

 

 

Kosmas

Knih není nikdy dost a obzvláště ne v březnu, kdy probíhá tradiční Měsíc knihy. Inspirujte se v knihkupectví Kosmas a kupte knížku sobě nebo svým blízkým se slevou ve výši 10 % z pultové ceny knižních titulů.

Výhodný oběd i v centru města

Víte, že s průkazem absolventa můžete obědvat v menzách Univerzity Karlovy se slevou 15 % ze základní ceny jídla? Podívejte se na jídelníček, který menzy nabízejí.

Nakladatelství Karolinum

Zajímají vás odborné tituly z nabídky univerzitního knihkupectví? Využijte slevu 15 % na knihy vydané Nakladatelstvím Karolinum a 10 % na ostatní tituly. Pokud na UK navíc stále studujete, máte přístup k e-knihám Nakladatelství Karolinum zdarma.

Zveme vás do divadla

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím e-mailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na: petr.havlicek@ruk.cuni.cz.

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze ji využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).

http://ipc1.cuni.cz/newslettery/Newsletter_Alumni_2018-10_soubory/image007.jpg

Doporučujeme tato březnová představení:

Andělé v Americe (10. března od 18.00 v Divadle ABC)

Moře (15. března od 19.00 v Divadle ABC)

Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz

V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či případných námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (kamila.spikova@ruk.cuni.cz; tel. 224 491 604).

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, naleznete na webu. 

Foto: UK a Thinkstock.com

Přihlaste se k odběru | Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook