UK Point  absolventi@cuni.cz

leden 2020

cid:image001.png@01D4BC9B.0D0178A0

 

Milé absolventky, milí absolventi,

vítáme vás v novém roce 2020 a přejeme vám hodně zdraví, úspěchů a pohody. I v novém roce jsme si pro vás připravili řadu akcí, tipů a benefitů. Zveme vás například na prohlídku Chlupáčova muzea historie Země nebo na přednášku Václava Cílka na téma „Co se děje se současným světem“. Stylové předměty s logem UK si můžete vybrat z široké nabídky našeho e-shopu a nezapomněli jsme ani na benefity, jejichž čerstvou nabídku naleznete také v tomto newsletteru.

Příjemné čtení přeje
váš Klub Alumni UK

Obsah obrázku osoba, muž, budova, vsedě

Popis byl vytvořen automaticky

„Co se děje se světem“ očima Václava Cílka

21. 1. 2020 od 18:00 se v Malé aule Karolina (vstup z Ovocného trhu) můžete těšit na přednášku Václava Cílka. Geolog, klimatolog a autor mnoha poutavých knih představí svůj pohled na téma „Co se děje se světem“. Přednáška je zdarma, registrovat se na ni můžete zde.

Praktický přehled příležitostí v EU

Láká vás kariéra nebo stáž v mezinárodním prostředí institucí Evropské unie, které poskytuje stálou práci, zajímavé platové ohodnocení a další benefity? Tým EU Careers na Univerzitě Karlově pro vás připravuje přehled takových příležitostí a dalších důležitých informací na facebookové stránce EU Careers Charles University.

Obsah obrázku plazi, zvíře, dinosaurus, interiér

Popis byl vytvořen automaticky

Za dinosaury do Chlupáčova muzea historie Země

Máte-li rádi historii a přírodu, vydejte se s námi na prohlídku Chlupáčova muzea historie Země. Tvoří jej exponáty Přírodovědecké fakulty, mj. početná sbírka fosilií a dalších dokladů vývoje života na Zemi. Komentovaná prohlídka se uskuteční 30. 1. 2020 od 17:00 a začne v budově děkanátu Přírodovědecké fakulty u kostry medvěda (Albertov 6). Akce je zdarma, ale je nutné se na ni předem registrovat.

Obsah obrázku stůl, elektronika, počítač

Popis byl vytvořen automaticky

Sledujte náš Facebook

Když budete sledovat facebookovou stránku Klubu Alumni UK, neuteče vám žádná z našich akcí a novinek. Co se nevejde do newsletteru, dáváme tam, například rozhovory s úspěšnými absolventy univerzity – možná bude mezi nimi někdo, koho znáte... „Like“ našemu klubu můžete dát zde.

Obsah obrázku hrníček, káva, interiér, další

Popis byl vytvořen automaticky

Hrnek, jehož obsah zahřeje

Do zimních měsíců s novým hrnkem. Udělejte si radost a pořiďte si krásný hrnek s vypískovaným motivem koruny Karla IV. Stojí 250 Kč a může být ozdobou vašeho stolu doma či v kanceláři. K objednání na našem e-shopu.

Benefity pro vás i v novém roce

Vítáme vás v roce 2020! Po oslavách Vánoc a Nového roku se všichni vracíme opět do každodenního života. Zpříjemnit vám ho mohou nabídky našich partnerů – třeba zvýhodněné vstupenky do divadla. Podívejte se na aktuální benefity.

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, na vás čeká na webu. 

Foto: UK a Pixabay.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook