UK Point  absolventi@cuni.cz

únor 2020

 

Milé absolventky, milí absolventi,

rok 2020 se nám přehoupl do druhého měsíce a my bychom vás rádi pozvali na několik akcí, které jsme pro vás připravili. Horkou novinkou pro členy Klubu Alumni je možnost využití přednáškové místnosti v centru Prahy. Více se dočtete v tomto čísle absolventského newsletteru. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky k činnosti Klubu, budeme rádi, když nám napíšete, kontakty naleznete v zápatí tohoto měsíčníku.

                                                                            Příjemné čtení přeje váš Klub Alumni UK

 

Obsah obrázku osoba, interiér, stůl, přenosný počítač

Popis byl vytvořen automaticky

Práce v IT – beseda s absolventy

Zahajujeme nový cyklus kariérních besed pro studenty a absolventy UK. Prvním tématem bude práce v IT. Hosté nám představí, na čem pracují a jak se vyvíjela jejich kariéra. Můžete se ptát, inspirovat i sdílet zkušenosti. Beseda se uskuteční 6. února od 17.00 v Malé aule Karolina. Na akci je nutné se registrovat.

Obsah obrázku tráva, exteriér, obloha, budova

Popis byl vytvořen automaticky

Prohlídka Břevnovského kláštera

Zveme vás na komentovanou prohlídku Břevnovského kláštera, která se koná 15. února od 10.00. Prohlídka bude začínat v infocentru (na fortně) kláštera, které najdete v přízemí objektu bývalé klášterní sýpky. Kapacita prohlídky je omezena, proto si, prosím, své místo rezervujte.

Obsah obrázku zeď, osoba, muž, interiér

Popis byl vytvořen automaticky

Jakub Szántó: Žurnalistika na mušce

Pozvání na další z cyklu přednášek přijal absolvent Fakulty sociálních věd Jakub Szántó, který působil jako zahraniční zpravodaj České televize na Blízkém východě. Jeho přednáška, která se uskuteční 4. března od 18.00 v Malé aule Karolina, se zaměří především na vliv nových technologií na objektivní zpravodajství. Na přednášku se můžete přihlásit zde.

Obsah obrázku židle, stůl, patro, zeď

Popis byl vytvořen automaticky

Možnost využití přednáškové místnosti

Nemůžete sehnat klidné místo v centru Prahy na schůzku, hodinu angličtiny nebo prezentaci? Nově vám přinášíme možnost zdarma využít naši přednáškovou místnost pro 20 osob v Celetné ulici. Ověřit dostupnost a rezervovat prostor můžete na telefonním čísle 224 491 850. Při rezervaci je nutné uvést účel využití místnosti. Klub Alumni si vyhrazuje právo odmítnout rezervaci v případě, že se účel využití neslučuje s hodnotami UK.

Obsah obrázku tráva, exteriér, obloha, příroda

Popis byl vytvořen automaticky

Na prázdniny s UK

Řešíte již nyní, kam vyrazit v létě s rodinou na dovolenou? Připomínáme, že také členové Klubu Alumni UK mohou využívat k pobytu rekreační střediska Univerzity Karlovy. Důležitá je především včasná rezervace ubytování, proto doporučujeme neotálet. Více informací o nabídce se dozvíte zde.

Všechny akce pořádané pro absolventy najdete přehledně v tomto kalendáři.

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, si můžete prohlédnout na webu.

Foto: UK a Pixabay.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook