UK Point  absolventi@cuni.cz

květen 2020

cid:image001.png@01D4BC9B.0D0178A0

Milé absolventky, milí absolventi,

vítáme vás při čtení květnového vydání newsletteru Klubu Alumni UK. Vzhledem k situaci v tomto čísle najdete opět převážně odkazy a tipy na virtuální služby. Ale protože pro vás rádi chystáme nové akce, připravili jsme pro vás jedno online setkání, a sice rozvojový webinář s názvem Klidná mysl v zátěžovém období aneb příležitost ke změně. V newsletteru se také dočtete o dalších možnostech individuální podpory, kterou můžete prostřednictvím Klubu Alumni UK v tomto čase využít. Přejeme vám pevné zdraví a klidné dny.

váš Klub Alumni UK    

Webinář:
Klidná mysl v zátěžovém období

22. 5. Současná situace přinesla ze dne na den mnoho změn do životů nás všech. Proto jsme připravili interaktivní webinář zaměřený na techniky zvládání náročných situací, jakou je například nouzový stav. Tento seminář se uskuteční 22. 5. od 16.00 prostřednictvím aplikace MS Office 365 Teams. S ohledem na interaktivitu webináře je kapacita omezena. Své místo si prosím rezervujte zde.

Koučink pro absolventy

Nečekaně se svět zpomalil a lidé začali trávit více času doma. Možná máte i vy nyní více času na přemýšlení a potřebujte si určit priority nebo nastavit nové cíle. K tomu vám může dobře pomoci právě koučování. Na měsíce květen a červen nabízíme členům Klubu Alumni zdarma možnost jedné online konzultace (1,5 hodiny) s koučkou Ivanou Štěrbovou. Zájemci se mohou přihlašovat zde. Přesný termín koučinku si domluvíte poté.

Online kariérní poradna

Nastaly v důsledku koronavirové krize a nouzového stavu změny ve vašem zaměstnání? Potřebujete se s někým poradit ohledně vašeho dalšího profesního směřování? Do konce června otevíráme naši kariérní poradnu pro všechny členy Klubu Alumni UK. Domluvte si termín konzultace s kariérní poradkyní Lucií Turzovou (lucie.turzova@email.cz).

Univerzita třetího věku na Matfyzu výhodněji

Pro členy Klubu Alumni UK nově platí výhodná cena za kurzy Univerzity třetího věku na Matematicko-fyzikální fakultě. Poplatek, který byl původně 500 Kč, je nově pro členy Klubu snížen na 200 Kč. Informace o kurzech pro akademický rok 2020/2021 jsou zatím v přípravě. Sledujte tento odkaz.

Výdejní centrum opět v provozu

Od pondělí 4. 5. 2020 bude výdejní centrum v Celetné 13 otevřeno od pondělí do pátku v čase od 9 do 16 hod. Upřednostňujeme platbu kartou. Výdejní centra karet na Právnické fakultě a Matfyzu jsou stále do odvolání uzavřena. Nadále funguje i online podpora.

Západočeská galerie v Plzni zve na online prohlídky

Potěšit a příjemně rozptýlit se můžete virtuální návštěvou do Západočeské galerie. Galerie nabízí prohlídky uměleckých sbírek, výstav a další edukační aktivity, o které se s vámi ráda podělí online.

Seznam benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, si můžete prohlédnout na webu.

Foto: UK, Shutterstock.com a Pixabay.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 774 90 14 10

Facebook