UK Point  absolventi@cuni.cz

červen 2020

cid:image001.png@01D4BC9B.0D0178A0

Milé absolventky, milí absolventi,

vítáme vás u posledního vydání absolventského newsletteru před letními prázdninami. Stalo se již tradicí, že akademický rok jsme zakončovali setkáním na Zahradní slavnosti Klubu Alumni UK ve Valdštejnské zahradě. K naší velké lítosti se letos slavnost neuskuteční, ale přesto nám dovolte popřát vám hezké prázdniny a nabídnout vám před koncem školního roku ještě několik online akcí a služeb.

Váš Klub Alumni UK    

Obsah obrázku osoba, interiér, žena, vsedě

Popis byl vytvořen automaticky

Webinář: Asertivní komunikace

18. 6. Možná jste se v době nouzového stavu setkávali s nepříjemnými situacemi, ve kterých jste neuměli správně reagovat. Jak dát zdravě najevo druhým svůj názor či jak se neagresivně bránit, když je vám něco nepříjemné – to vám ukáže druhý rozvojový webinář Klubu Alumni UK, který se zaměří na nácvik asertivní komunikace. Webinář se uskuteční přes aplikaci Microsoft Teams.

Koučování a kariérní poradenství

Do konce měsíce června můžete stále využívat online služby kariérní poradkyně a koučky. Na koučink se registrujte prostřednictvím tohoto formuláře. Termín kariérní poradny je nutné si individuálně domluvit s poradkyní Lucií Turzovou přes e-mail lucie.turzova@email.cz.

Obsah obrázku osoba, oblečení, dívka, červená

Popis byl vytvořen automaticky

Znovuotevření univerzitního obchodu

25. 5. jsme obnovili prodej v kamenném obchodě v Celetné 14. V červnu se na vás těšíme v upravené pracovní době od Po do Ne od 12 do 17 h. 1. 7. se pak prodej univerzitních suvenýrů přestěhuje do knihkupectví Karolinum.

Nové notesy s téměř nulovou ekologickou stopou v e-shopu UK

Věděli jste, že slon nebo oslík umí vyrobit notes? Tedy… Ehm… Umí vyprodukovat „materiál“, ze kterého nám v chráněné dílně Lemniskáta vytvořili originální zápisníky s motivy Karolina. Udělejte si radost!

Obsah obrázku interiér, postel, okno, místnost

Popis byl vytvořen automaticky

Léto v Praze – ubytování za výhodnou cenu

Využijte šance navštívit Prahu bez turistů! Hotely UK připravily pro zaměstnance a jejich blízké speciální letní slevy. Ubytovat se můžete v Opitzově domě nebo v Hotelu Krystal.

Obsah obrázku interiér, osoba, okno, mladý

Popis byl vytvořen automaticky

Prozkoumejte e-zdroje UK

Elektronické knihy a další e‑zdroje (včetně zkušebních přístupů) naleznete na Portálu e‑zdrojů. K většině z nich můžete přistupovat i mimo síť Univerzity Karlovy, a to prostřednictvím svého čísla osoby a hesla do Centrální autentizační služby (CAS).

Obsah obrázku počítač, stůl, žena, lidé

Popis byl vytvořen automaticky

Kdy v létě pro průkaz?

Od 1. 6. jsou znovu otevřena výdejní centra průkazů, a to ve speciálním letním režimu. Pokud se rozhodnete v létě vydat pro svůj průkaz absolventa, sledujte aktuální informace o otevírací době výdejních center.

 

Seznam benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, si můžete prohlédnout na webu.

Foto: UK, Shutterstock.com a Pixabay.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 774 90 14 10

Facebook