UK Point  absolventi@cuni.cz

září 2020

cid:image001.png@01D4BC9B.0D0178A0

Vážené absolventky, vážení absolventi,

po prázdninové pauze vás opět vítáme při čtení pravidelného měsíčního newsletteru Klubu Alumni UK. Máme radost, že se můžeme začít opět setkávat „naživo“. Na září jsme tak pro vás připravili komentovanou prohlídku exteriérů a skleníků Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty. Pozornost věnujte také novinkám, které se týkají našich prostor v centru Prahy.

Jedním z našich cílů pro nadcházející období je rozšířit řady našich členů, a proto můžete od srpna postupně vídat ve veřejném prostoru a na sociálních sítích novou kampaň Klubu Alumni UK, která nese název „Hodnoty spojují“. Téma kampaně vzniklo na základě rozhovorů, které jsme s některými z vás vedli – a zajímalo nás, které hodnoty si s UK spojujete. Věříme, že se vám bude nová propagace Klubu líbit a přivede mezi nás nové členy. Pokud nám v tom pomůžete, třeba tím, že o Klubu řeknete svým přátelům a známým z řad absolventů UK, budeme jen rádi.

Váš Klub Alumni UK

Přijďte na komentovanou prohlídku Botanické zahrady PřF

26. září vás zveme na komentovanou prohlídku Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty. Prohlídka začne v 10.00. Prosíme, dostavte se 10 minut před začátkem. Kapacita prohlídky je omezena, proto si rezervujte své místo. S ohledem na malou kapacitu skupiny tentokrát není možné přijít s doprovodem.

Zastavte se v UK Pointu v Celetné

Budete-li hledat v centru Prahy útočiště, zavítejte k nám do UK Pointu v Celetné 13. Můžete zde posedět, nabít si telefon, využít skříňky na uložení menšího zavazadla nebo notebooku a budete-li potřebovat něco okopírovat, nově jsme připravili v hale UK Pointu také kopírovací služby. S informacemi o UK vám zde pomohou milé kolegyně na info desku.

Využijte možnost pronájmu učebny v centru Prahy

Od září mohou členové Klubu Alumni UK opět jednorázově využívat učebnu v Celetné ulici. Prostor je ideální třeba pro prezentaci, obchodní setkání, výuku, poradu a podobné účely. Kapacita je 20 osob a místnost je vybavena promítací technikou, flipchartem a k dispozici je i kuchyňský kout. Podrobnější informace, včetně podmínek pronájmu, najdete na tomto webu.

Upomínkové předměty UK na novém místě

Jak jsme již avizovali v minulém čísle, prodej univerzitních suvenýrů se přesunul do knihkupectví Karolinum na adrese Celetná 18, Praha 1. Vyrazíte-li tedy pro nějakou zajímavou literaturu, můžete si odnést také tričko nebo zápisník s motivem UK.

Seznam benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, si můžete prohlédnout na webu.

Foto: UK, Shutterstock.com a Pixabay.com

Nechcete-li dostávat tyto e-maily, odpovězte na tuto zprávu a do předmětu napište ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 774 90 14 10

Facebook