Klub Alumni Univerzity Karlovy  absolventi@cuni.cz

 

prosinec 2020

""

 

""

 

Milé absolventky a milí absolventi,

v tomto vydání měsíčníku Klubu Alumni bychom vám především chtěli popřát hezký advent a co nejvíce zdraví v nadcházejícím období. Jako náhradu za neuskutečněné vánoční akce jsme pro vás na prosinec připravili několik kulturních přenosů a záznamů. Doufáme, že vás potěší. Nepřehlédněte také naši vánoční dárkovou akci.

Přejeme vám krásné prožití Vánoc a těšíme se na shledání v novém roce.

Váš Klub Alumni UK

 

""

Hudba pro Klub Alumni

Připojte se k nám 10. prosince v 18.00 v rámci Hudebního podvečeru se Sborem a Orchestrem UK. Ukázky z děl různých hudebních skladatelů bude komentovat sbormistr, šéfdirigent a muzikolog Haig Utidjian, Ph.D.

""

Komentovaná prohlídka kostela Panny Marie na Bílé hoře

Datum 26. prosince má mnoho z vás spojeno s tradičním Svatoštěpánským setkáním a přednáškou profesora Jana Royta. Akce se letos nekoná, ale rozhodli jsme se vám zprostředkovat atmosféru tohoto dne alespoň prostřednictvím kamery. Podívejte se na komentovanou prohlídku kostela Panny Marie Vítězné na Bílé hoře a poslechněte si vánoční zdravici sestry Francescy z řádu benediktinek.

""

Zveme vás do divadla

Přinášíme vám možnost zhlédnout záznam divadelního představení Pygmalion z Divadla na Vinohradech, který jsme objednali speciálně pro členy Klubu Alumni UK. Pokud už vám divadlo chybí, neváhejte se přihlásit. Počet míst ke sledování je omezen.

""

Dárek za doporučení členství

Máte ve svém okolí absolventy UK, kteří ještě nevědí o aktivitách Klubu Alumni? Doporučte jim členství a my vás za to odměníme. Stačí, když při přihlašování vyplní váš e-mail do kolonky „vlastní prezentace“ a my se vám ozveme. Přihlášku do Klubu je možné vyplnit jednoduše online.

""

Darujte anti-covidovou plazmu

Není to sice typický dárek, ale může hodně pomoci! Prodělali jste onemocnění covid-19? Pomozte darováním své krevní plazmy k uzdravení dalších nemocných.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e‑mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

 

Facebook UK Point