Klub Alumni Univerzity Karlovy  absolventi@cuni.cz

 

únor 2021

""

 

""

 

Milé absolventky, milí absolventi,

vítáme vás při čtení druhého čísla absolventského newsletteru v roce 2021. Kromě pozvánek a informací se na vás tentokrát obracíme také s prosbou. Univerzita Karlova pomáhá hledat dobrovolníky na místa, kde kvůli epidemii chybí personál. Předem děkujeme, pokud se můžete zapojit. Zároveň prosím věnujte pozornost naší výzvě pro cestovatele. Rádi bychom zahájili cyklus cestovatelských večerů, kde budeme sdílet fotografie a zážitky z cizokrajných míst. Více se dočtete dále v newsletteru.

Váš Klub Alumni UK

 

Webinář: Houbaření v zimě a na jaře

Zajímá vás, zda je možné houbařit i v zimě? A které houby lze najít na jaře jako první? Připojte se 23. února od 18.30 hod. k pokračování webináře Úžasná říše hub s Michalem Mikšíkem. Účast na prvním webináři není podmínkou.

Zapojte se do dobrovolnické pomoci!

Hledáme dobrovolníky na doučování žáků ZŠ či pomoc v zařízeních sociálních služeb, která bojují s  nedostatkem personálu. V případě zájmu se prosím přihlaste  přes tento formulář (je nutné znát přihlašovací údaje do CAS) nebo na e-mailové adrese eliska.adamec@ruk.cuni.cz. Děkujeme.

Investujte do vědy

Dceřiná společnost UK Charles University Innovations Prague (CUIP) nabízí několik zajímavých investičních příležitostí. Chcete-li podpořit českou vědu a výzkum, podívejte se na aktuální projekty CUIP. Více informací vám poskytne ředitel CUIP Otomar Sláma na adrese slama@cuip.cz.

Pojďme objevovat nové kraje alespoň virtuálně

Máte zážitky z cest, o které se rádi podělíte s ostatními členy Klubu Alumni UK? Přihlaste se nám! Od března plánujeme každý měsíc pořádat jeden cestovatelský večer s regionálním zaměřením. Minimálně první dva se uskuteční online přes aplikaci MS Teams – každý se tedy může připojit i prezentovat z bezpečí domova.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e‑mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Facebook UK Point