Klub Alumni Univerzity Karlovy  absolventi@cuni.cz

květen 2021

 

""

 

""

 

Milé absolventky, milí absolventi,

květnový program Klubu Alumni UK vám přináší jednu online přednášku a dvě komentované prohlídky. Pokud hledáte práci nebo zvažujete změnu zaměstnání, rozhodně doporučujeme vaší pozornosti webináře a rozhovory z Kariérního týdne, který se na Univerzitě Karlově uskutečnil v dubnu.

Věříme, že v našem newsletteru naleznete dostatek inspirace a tipů k trávení volného času. Přejeme vám příjemné jaro.

Váš Klub Alumni UK

 

""

Online přednáška: Einstein v Praze

20. 5. Je to přesně 110 let, kdy Albert Einstein vyučoval v Praze. S kým do Prahy přijel, kde bydlel a kolik zde měl studentů? O Einsteinově působení v Praze bude hovořit prof. Jiří Podolský z Matematicko-fyzikální fakulty.

""

Virtuální 3D výstava Amazonka

Tradiční výstavní prostory Karolina bohužel stále nejsou přístupné, ale Univerzita Karlova i tak hledá cesty, jak vám vědu a poznání zprostředkovat. Podívejte se na virtuální 3D expozici, která vznikla k příležitosti 20. výročí od objevu pramene Amazonky českou expedicí.

""

Kariérní týden na Youtube

Pokud vás zajímají témata z oblasti lidských zdrojů a současného pracovního trhu, nabízíme vám ke zhlédnutí záznamy webinářů a rozhovorů, které se uskutečnily v rámci Kariérního týdne na UK.

""

Komentovaná prohlídka Karolina

Zavítejte prostřednictvím vyprávění profesora Jana Royta do míst, kde se po staletí odehrávají důležité ceremonie Univerzity Karlovy.  Zveme vás ke sledování komentované prohlídky historické budovy pražského Karolina.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e‑mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Facebook UK Point