Klub Alumni Univerzity Karlovy  absolventi@cuni.cz

červen 2021

 

""

 

""

 

Milé absolventky, milí absolventi,

poslední vydání absolventského měsíčníku v tomto akademickém roce je tady. Společně s ním vám přinášíme  pozvánku na tradiční Zahradní slavnost Klubu Alumni UK, která se uskuteční ve Valdštejnské zahradě Senátu PČR. Ano, slyšíte dobře! Po dlouhé době se těšíme na známé i nové tváře z řad Klubu Alumni a zaměstnanců UK. Pro ty, kteří se ještě tak úplně nevrhají do společenského života, máme ale i další možnosti, jak si udělat radost – školu běhání, online cestovatelský večer a tip na výjimečný dárek. Rádi bychom vás také formou krátkého dotazníku požádali o pomoc při přípravě aktivit Klubu Alumni. Vaše názory a přání jsou pro nás totiž nesmírně cenné a inspirativní.

Přejeme vám příjemné prožití letních měsíců a těšíme se na setkání opět v září.

Váš Klub Alumni UK

 

""

Začněte běhat s Klubem Alumni UK

15. 6. Přemýšlíte, že začnete běhat, ale nevíte jak na to? Právě pro vás jsme připravili úvodní lekci běhání s Janem Šodkem, absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu. Součástí lekce bude teorie i praxe.

""

Cestovatelský večer: Mosambik

16. 6. Další z cyklu cestovatelských večerů Klubu Alumni nás zavede do afrického Mosambiku. 16. 6. v 18 hod. se virtuálně přeneseme do země pohnuté historie, nekonečných kokosových plantáží a manga nepopsatelné chuti.

""

Zahradní slavnost

21. 6. Po roční pauze si vás s velkou radostí dovolujeme opět pozvat na tradiční slavnostní ukončení akademického roku, které se uskuteční 21. 6. od 18 hod. v prostorách Valdštejnské zahrady.

""

Možná hledáme právě vás

Láká vás práce v univerzitním prostředí a chtěli byste se zapojit do práce se studenty, absolventy a zaměstnanci nejstarší univerzity ve střední Evropě? Podívejte se, jaké pracovní pozice nyní UK Point nabízí.

""

Konec pozdním příchodům

Díky elegantním hodinkám značky Prim se symbolem UK na spodní straně ciferníku můžete říct sbohem všem pozdním příchodům. Hodinky se hodí jako dárek k promoci nebo jinému životnímu jubileu.

Zajímá nás váš názor

Rádi bychom vás požádali o vyplnění krátkého dotazníku k aktivitám, které pro vás Klub Alumni připravuje. Dejte nám vědět, co se vám v naší nabídce líbí a co vám naopak chybí. My se pokusíme na základě vašich odpovědí připravit co nejatraktivnější program na další semestr.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e‑mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Facebook UK Point