Klub Alumni Univerzity Karlovy  absolventi@cuni.cz

září 2021

 

 

 

Vážené absolventky, vážení absolventi,

po letní prázdninové pauze vás vítáme u čtení zářijového newsletteru Klubu Alumni UK. Připravili jsme pro vás několik akcí a tou nejlepší zprávou je, že se všechny uskuteční převážně naživo! Dejte na chvíli sbohem svým počítačům a pojeďte s námi třeba na výlet. Pozornost také věnujte aktualizované nabídce zvýhodněných divadelních představení.

Přejeme vám hezký zbytek léta a těšíme se na viděnou!

Váš Klub Alumni UK

 

12. 9. Památník Karla Čapka

Vyrazte s námi autobusem na výlet do Strže ve Staré Huti u Dobříše. Pro členy Klubu Alumni UK zde bude připravena komentovaná prohlídka Čapkova památníku. Odjezd autobusu bude v 9 hod. z pražské Florence. Bližší informace budou zaslány přihlášeným účastníkům v týdnu před akcí.

24. 9. Noc vědců

Zveme vás na tradiční populárně naučnou akci, která velmi poutavě přibližuje vědu laické veřejnosti. Zjistěte, jaké přednášky, workshopy a exkurze tato jedinečná jednodenní akce nabízí. Letošním tématem Noci vědců je čas – je tedy nejvyšší čas zapsat si tuto akci do svých diářů.

30. 9. Cestovatelský večer: Kambodža

K naší velké radosti máme poprvé možnost cestovat skoro naživo! Společně s absolventkou Lucií Válovou povedou naše kroky do asijské Kambodže. Nenechte si ujít první živý cestovatelský večer a přihlaste se ještě dnes.

 

Zveme vás do Národního divadla

Už víte, do jakého divadla po prázdninách vyrazíte? Co třeba do Národního? ND nově nabízí členům Klubu Alumni 30% slevu na nákup vstupenek. Zvýhodněná představení pro vás mají také další divadla. Podívejte se na jejich nabídku.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e‑mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Facebook UK Point