Klub Alumni Univerzity Karlovy  absolventi@cuni.cz

říjen 2021

 

 

 

Milé absolventky, milí absolventi,

základna Klubu Alumni UK se – zejména nyní v době promocí – rozrůstá, a proto nám dovolte přivítat nové členy. Právě pro ně jsme tentokrát na konec říjnového měsíčníku zařadili praktické shrnutí, co vše umožňuje členský průkaz Klubu Alumni UK.
A protože chceme i nadále pečovat o váš rozvoj, a to nejen duševní, připravili jsme na říjen dvě akce – jednu poznávací a druhou sportovní.

Přejeme vám příjemný vstup do podzimního období a těšíme se na viděnou!

Váš Klub Alumni UK

 

Prohlídka Mineralogického muzea

25. 10. vás zveme na komentovanou prohlídku Mineralogického muzea Přírodovědecké fakulty UK. Ve vitrínách muzea, jehož počátky sahají až do 18. století, můžete zhlédnout kolem 2 000 exponátů.

 

Škola běhání pro začátečníky

13. 10. Chcete se hýbat, ale nevíte, jak začít? Máte pocit, že běhání není pro vás? Pak se přihlaste do školy běhání a přesvědčte se o opaku. Stačí si obout tenisky a přijít na první hodinu Školy běhání.

Zvýhodněné kulturní nabídky

Chodíte rádi do divadla a na výstavy, ale ještě od nás nedostáváte kulturní newsletter? Pak se přihlaste k odběru a my vám budeme zasílat kulturní novinky se zvýhodněným vstupným. K čerpání těchto výhod je zapotřebí mít členský průkaz absolventa a znát své přihlašovací údaje – jak na to se dočtete v dalším příspěvku.

 

Co vám přináší a jak funguje členský průkaz Klubu Alumni UK?

Pro mnohé z vás to bude opakování, ale rádi bychom shrnuli praktické informace pro naše klubové nováčky. Členství v Klubu Alumni UK vás opravňuje získat členský průkaz absolventa, který vám vystaví v některém z výdejních center UK. Při vystavení průkazu získáte přihlašovací údaje do Centrální autentizační služby (CAS), které se vám později budou hodit při přihlašování na akce, rezervaci rekreačních středisek UK, získání slevových kódů u externích partnerů i při dalších příležitostech. Pokud tedy chcete čerpat výhody klubového benefitního programu a registrovat se na akce, vyzvedněte si svůj průkaz a věnujte pozornost přístupovým údajům.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e‑mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Facebook UK Point