Informační, poradenské a sociální centrum UK

Únor 2018

Přihlaste se na kurz angličtiny pro zaměstnance

 

Na letní semestr jsme pro zaměstnance UK připravili ve spolupráci s Jazykovým centrem Filozofické fakulty opět kurzy angličtiny. Od druhé poloviny února poběží jednou týdně v Celetné 20 všeobecné kurzy středně pokročilých (úterý od 16:10), pokročilých (středa od 16:10) a kurz konverzace (čtvrtek od 8:30). Přihlášky je možné zasílat Ing. Kamile Špikové na kamila.spikova@ruk.cuni.cz nebo se přímo přihlásit na odkazech výše.

Buďte fit i v roce 2018

Bolí vás záda? Nemůžete po dni u počítače otáčet krkem? Přihlaste se na oblíbený kurz cvičení SM systém, který je určen zaměstnancům a absolventům UK. Ale neváhejte, k dispozici jsou poslední volná místa!

Přijďte na seminář Erasmus+ aneb Jak na to?

26. února pořádáme pro studenty UK, kteří plánují zahraniční studijní pobyt, již tradiční a oblíbený seminář o možnostech ERASMU. Nezapomeňte se co nejrychleji registrovat, jeho kapacita je omezená.

Využijte Informační týden

Máte potomka nebo sourozence, který se letos hlásí na UK? Odkažte ho na nás – od 20. do 28. února bude probíhat Informační týden, kdy budeme spolu s kolegy ze studijního odboru, ÚVT a fakult promptně odpovídat na telefonické a e-mailové dotazy spojené s podáváním přihlášek.

Gaudeamus Praha – jsme zpátky na bedně!

Na konci ledna se UK prezentovala na veletrhu Gaudeamus Praha. A byla úspěšná – po několika „hubených“ ročnících jsme se umístili v soutěži o nejlepší expozici na 3. místě!

Veletrh pražských veřejných vysokých škol 2018

A nechyběli jsme ani na Veletrhu pražských veřejných vysokých škol, který letos hostilo na své půdě ČVUT. My jsme zde 1. února letošním maturantům představili všech našich 17 fakult.

Na fakulty bez bariér

Během zimního semestru jsme pro studenty se sníženou pohyblivostí zdokumentovali na fotografiích prostory pěti budov UK (rektorát a vybrané fakulty). Fotogalerie byla doplněna praktickými informacemi, které naleznete na webu.

Oslavte sv. Valentýna v barvách UK

Nevíte si rady s dárkem pro vaši drahou polovičku? Stavte se v UK Pointu, kde najdete drobnosti za pár korun, super trička a mikiny, ale i luxusnější dárky – např. hedvábné šátky nebo kravaty.

Microsoft a Grafton Recruitment vás zvou na kariérní workshopy

Připravte se na vstup do profesního života. Přihlaste se na praktické workshopy, které speciálně pro studenty a absolventy UK připravily renomované společnosti Microsoft a Grafton Recruitment.

Nabídka kariérních seminářů pro studenty a absolventy

Nevíte kam po škole nebo hledáte brigádu? Podívejte se na pracovní nabídky firem, které se zúčastnily Veletrhu Absolvent. Na jeho webu najdete pozice vhodné přímo pro studenty a absolventy UK.

Podnikání – jak začít? Seminář pro studenty Univerzity Karlovy

Chcete začít podnikat? Poradíme vám se startem! Přihlaste se na seminář, kde se dozvíte, co všechno budete potřebovat, co vás čeká i jak své podnikání budete moci dále rozvíjet.

Benefity, benefity a zase benefity!

Využijte jedinečných nabídek, se kterými přichází Slovenské liečebné kúpele Turčianské Teplice, Aquapalace Praha nebo úplně nově Institut estetické medicíny Asklepion.

Hledáme kolegu/kolegyni do oddělení sociálních služeb

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici referent/ka Kanceláře pro studenty a zaměstnance se speciálními potřebami.

Nové e-knihy Nakladatelství Karolinum

Získejte nové elektronické knihy NK – pro studenty a zaměstnance Univerzity Karlovy jsou dostupné zdarma.

Foto: UK a Thinkstock.com

Přihlaste se k odběru | Odhlásíte se odpovědí na tento mail, kdy do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

  Facebook