Informační, poradenské a sociální centrum UK ipsc@ruk.cuni.cz

Prosinec 2018

Milé čtenářky, milí čtenáři,

 

v uplynulých dvou měsících žil náš tým akcemi pro budoucí uchazeče. Spolu se studenty všech našich fakult jsme představili novou expozici UK na brněnském Gaudeamu a pokračovali jsme Informačním dnem UK. V prosinci ale budeme myslet zase především na vás, studenty, zaměstnance a absolventy „Karlovky“. Těšíme se na setkání s vámi nejen na našich vzdělávacích akcích, ale především na již tradičních svátečních setkáních, provoněných svařeným vínem a purpurou. Budeme rádi, když na ně pozvete i své rodiny a přátele. Šťastné a veselé.

Za tým IPSC

Lída Součková

Advent na UK

5. 12. Srdečně zveme všechny studenty, zaměstnance a absolventy UK na tradiční vánoční setkáni na půdě rektorátu. Letos bude program spojen s mikulášskou nadílkou a chybět nebudou ani dětské dílničky.

Zdravé Vánoce

6. 12. Máte rádi Vánoce, ale obáváte se, že zase sklouznete k přejídání? Pro členy Klubu Alumni a zaměstnance UK jsme připravili přednášku Kateřiny Cajthamlové – jak prožít pohodové a zdravé svátky.

Svatoštěpánské setkání

26. 12. Přijměte pozvání na tradiční vánoční setkání zaměstnanců a absolventů UK, které se letos uskuteční v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově. Sváteční slovo pronese rektor Tomáš Zima.

Nová studovna pro studenty se SP

Od listopadu jsme pro všechny studenty se speciálními potřebami vytvořili v Celetné 20 počítačovou studovnu. Součástí je také možnost tisku studijních materiálů zdarma. Přijďte ji vyzkoušet.

Možnosti studia v Japonsku a Číně

13. 12. Chcete získat cenné zkušenosti a poznat nové prostředí? Vyjeďte za studiem do zahraničí. Zveme vás na seminář o možnostech studia v Japonsku a Číně. S registrací neváhejte, kapacita je omezená.

Luxusní hodinky Prim

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké? Luxusní hodinky Prim s motivy Univerzity Karlovy jsou tu pro vás a určitě potěší každého studenta či absolventa Karlovy univerzity.

Průkaz účastníka programu celoživotního vzdělávání

Studujete program z nabídky celoživotního vzdělávání UK? Nově si můžete vyzvednout průkaz, který vám umožní přístup do knihoven a ke studijním zdrojům, jako mají ostatní studenti UK.

Dárky od externích partnerů

Vánoce se blíží. Pokud stále ještě nevíte, co dát svým blízkým pod stromeček, využijte pár tipů na vánoční dárky, které můžete získat se slevou u našich externích partnerů.

Univerzitní obchod otevřen i v prosinci

Do prodejny v Celetné si můžete přijít pro nové tričko, čepici nebo dárek pro své blízké až do konce roku. Její rekonstrukce bude probíhat až od 1. 1. 2019.

Nové e-knihy Nakladatelství Karolinum

Získejte nové elektronické knihy NK – pro studenty
a zaměstnance Univerzity Karlovy jsou dostupné zdarma.

Foto: UK a Thinkstock.com

Přihlaste se k odběru | Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

  Facebook