Informační, poradenské a sociální centrum UK      info@cuni.cz

duben 2019

Milé studentky, milí studenti, milé kolegyně, milí kolegové,

v dubnu nás čeká nabitý program. 2. 4. slavnostně otevřeme nově zrekonstruovaný univerzitní obchod v Celetné ulici. 13. 4. pořádáme Den Celoživotního vzdělávání & Festival absolventů, na který srdečně zveme vás i vaše blízké. Vedle besed s našimi bývalými studenty spisovatelkou Kateřinou Tučkovou a moderátorem Danielem Stachem zde čeká na všechny generace bohatý interaktivní program. 17. 4. pak pořádáme historicky první ročník Kariérního dne na UK, který si nemůžete nechat ujít. A to není zdaleka všechno.

Věříme, že v novém newsletteru opět naleznete inspiraci pro své další vzdělávání a trávení volného času.

Veselé Velikonoce!

Za tým IPSC

Lída Součková

vedoucí IPSC

Workshop Katapultuj svůj nápad!

2. 4. Toužíte rozjet nový projekt? Vyhněte se tápání, nejistotě, zklamání a  využijte čas pro svůj nápad opravdu efektivně. Na interaktivním workshopu vás naučíme, jak svůj elán a nasazení zúročit.

Otvíráme nově zrekonstruovaný univerzitní obchod

2. 4. v 10:00 proběhne slavnostní otevření zrekonstruovaného univerzitního obchodu v Celetné 14. Jste zvědaví, jak vypadá? Přijďte se podívat na vlastní oči a rovnou si udělat radost!

Workshop Od vize k realizaci

10. 4. Jak psát, podávat
a realizovat projekty? Jak od záměrů dospět k vizím?

V rámci workshopu se pokusíme nalézt odpovědi na otázky, které dokážou při psaní projektových draftů potrápit.

Možnosti studia ve Skandinávii

11. 4. Pokud vás zajímá studium ve Skandinávii, přijďte na seminář. Těšte se na hosty z velvyslanectví
a také na zkušenosti studentů, kteří se ze zahraničního pobytu již vrátili.

Den Celoživotního vzdělávání & Festival absolventů

13. 4. UK nabízí studium pro všechny generace. Přijďte a dozvíte se více. Čekají na vás hosté Daniel Stach a Kateřina Tučková. Prožijte den s celou rodinou na UK! 

Kurz Specifika studia studentů s handicapem

15. a 24. 4. Kurz je určen zejména pro vyučující a studijní referenty UK. Pozornost bude věnována studentům s poruchami autistického spektra a studentům se specifickými poruchami učení.

Kariérní den na UK

17. 4. Zveme studenty a čerstvé absolventy UK na akci, která vám pomůže zvládnout nástrahy při hledání zaměstnání. Je připraven bohatý program plný tréninků, nácviků, praktických workshopů a přednášek.

Možnosti studia v Itálii, Španělsku a Portugalsku

24. 4. Láká vás vyjet na studijní pobyt či praktickou stáž na jih? Na semináři se dozvíte vše podstatné a můžete se zeptat jak odborníků, tak studentů, kteří mají svou zahraniční zkušenost čerstvě za sebou.

Slam v dubnu v plném proudu!

Chcete zdokonalit  své prezentační dovednosti
v angličtině s Jasonem Hwangem? Přijďte na náš workshop. Seminář pod vedením Romana Musila vás zase seznámí s rétorickými technikami.

Benefity – duben 2019

S dubnem přichází aprílové počasí. Využijte slevy jak na indoorové, tak venkovní aktivity, a změna počasí vás nezaskočí. Vyzkoušet můžete třeba novou virtuální realitu v Aquapalace Čestlice.

Nová poradna UK pro rozvoj studijních kompetencí
a strategií

Přerůstá vám učení přes hlavu? Nevíte jak na to? Nejste v tom sami. Přijďte si pro inspiraci a podporu do nové poradny. Jsme tu pro vás!

Poradny Centra Carolina
i pro zaměstnance UK

Věděli jste, že naše psychologické a sociálně-právní poradny mohou  využívat nejen studenti UK, ale i zaměstnanci? K dispozici vám je i koučování. Služby jsou důvěrné a zdarma.

Nové e-knihy Nakladatelství Karolinum

Naplňte své čtečky kvalitním čtením. Získejte nové elektronické knihy Nakladatelství Karolinum – pro studenty a zaměstnance UK jsou zdarma – stačí se přihlásit.

Foto: UK, Vladimír Šigut, pixabay.com

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit. |
Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e
-mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

  Facebook