Informační, poradenské a sociální centrum UK      info@cuni.cz

květen 2019

Milé studentky, milí studenti, milé kolegyně, milí kolegové,

v předchozím měsíci jsme pro vás připravili nabitý program. Pořádali jsme Den Celoživotního vzdělávání & Festival absolventů, kdy se brány univerzity otevřely veřejnosti. Také se můžete ohlédnout za historicky prvním Kariérním dnem na UK. Pokud jste letos nestihli, najděte si nás zase za rok!

Ani v květnu nezahálíme. Přijměte pozvání na akce, semináře a workshopy, které jsme pro vás připravili. Užijte si lásky čas!

Za tým IPSC

Lída Součková
vedoucí IPSC

Workshop – Prověřuj, než začneš důvěřovat!

3. 5. Nechcete se stát součástí stáda? Na našem workshopu nebudete sedět v lavici. S sebou teplé ponožky, karimatku a deku – ukážeme vám jak myslet kriticky a jak nalézt rovnováhu a klid.

Seminář – Možnosti studia v Austrálii a na Novém Zélandu

7. 5. Přijďte se dozvědět více o studiu v zahraničí – tentokrát se zaměříme na protinožce. Hosty semináře budou i studenti, kteří již mají zahraniční pobyt za sebou.

Veřejná diskuse – Česko! A jak dál?

9. 5. Veřejné diskuse UK o zásadních tématech ČR pokračují. V Plzni se řešila bezpečnost, v Českých Budějovicích téma kvality potravin a zemědělství. Zapojte se s námi i vy, další debata se uskuteční
9. 5. v Brně!

Workshop – Orchestrace efektivních porad

13. 5. Přemýšlíte, jak vést poradu s kolegy opravdu smysluplně a efektivně, aby z ní všichni odcházeli spokojeni? Na praktickém workshopu pro zaměst-nance UK si hravým způsobem ukážeme, jak na to.

Science slam je i v květnu v dobré společnosti!

Co mají společného průkopník Slam poetry Bohdan Bláhovec, vědkyně Eliška Selinger a lektor Školy improvizace Lukáš Venclík? Přinášejí porci toho nejlepšího ze Science Slam UK! Přesvědčte se sami.

Vyhlášení 26. ročníku o Bolzanovu cenu

Pokud máte unikátní studentskou práci, nenechte ji v šuplíku. Přihlaste ji do 31.10.2019 do soutěže o Bolzanovu cenu. S výhrou je spojena prestiž i peněžitá odměna.

Benefity – květen 2019

Nestihli jste si zatím naplánovat letní dovolenou? Inspirujte se nabídkou našich externích partnerů a vydejte se po České republice i do zahraničí. Využijte atraktivních slev a výhod pro zaměstnance.

Zrekonstruovaná prodejna s dárkovými předměty

Navštivte naši zrekonstru-ovanou prodejnu a kupte si tričko, mikinu… anebo rovnou oboje, ať vás jarní počasí nikde nezaskočí.

Sdílej byt a zkušenosti

Ústav jazykové a odborné přípravy nabízí novou službu. Program Sdíleného ubytování na UK spočívá v soužití seniora se studentem. Zjistěte více a zapojte se do unikátního projektu.

Nové e-knihy Nakladatelství Karolinum

Naplňte své čtečky kvalitním čtením. Získejte nové elektronické knihy Nakladatelství Karolinum – pro studenty a zaměstnance UK jsou zdarma – stačí se přihlásit.

Foto: UK, Vladimír Šigut, pixabay.com

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit. |
Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento e
-mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

  Facebook