Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

Prosinec 2018

Milé absolventky, milí absolventi,

 

rok 2018 se nachýlil ke svému konci a my máme velkou radost, že se základna Klubu Alumni opět rozrostla o nové členy. Tímto bychom je chtěli oficiálně přivítat v absolventském klubu Univerzity Karlovy. Ostatním členům velice děkujeme za jejich přízeň a doufáme, že se budeme nadále setkávat na akcích Klubu Alumni a Univerzity Karlovy i v následujícím roce. Níže jsme pro vás připravili pozvánky na prosincové akce a nabídku výhod, kterou můžete čerpat s průkazem absolventa.

Váš Klub Alumni UK

Advent na UK

5. 12. Ještě nemáte objednaného Mikuláše s celou jeho partou? Není třeba! Stačí dorazit na dvůr Karolina a prožijete příjemné vánoční odpoledne. Program je připraven pro malé i velké, tak dorazte zahájit Advent v kruhu přátel Univerzity Karlovy.

Zdravé Vánoce

6. 12. Stále máme pár volných míst na přednášku paní doktorky Kateřiny Cajthamlové, která poradí, jak prožít pohodové a zdravé Vánoce bez stresu.

Svatoštěpánské setkání

26. 12. Vánoční setkání zaměstnanců a absolventů Univerzity Karlovy se letos uskuteční od 14.00 v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově (Strahovské nádvoří 135/12, Praha 1 – Hradčany). Vánoční slovo pronese rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., a opat Strahovského kláštera A.R.D. ThLic. PhDr. Daniel Peter Janáček, PhD., O.Praem. Umělecko-vědné přednášky se tradičně ujme prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D., prorektor pro tvůrčí a ediční činnost UK.

Účastníci akce se mohou přihlásit také na prohlídku knihovny, která bude následovat v 16.00. Kapacita prohlídky je omezená, proto si rezervujte místo v odkazu níže.

Univerzitní obchod stále v provozu

V zářijovém newsletteru jsme avizovali uzavření obchodu s propagačními předměty UK z důvodu rekonstrukce. Tato plánovaná akce byla odložena, a proto máte stále možnost v Celetné 14 pořídit krásné vánoční dárky s motivem Univerzity Karlovy. Z nabídky bychom doporučili zejména nový design univerzitních triček.

Všechny akce pořádané pro absolventy naleznete v tomto kalendáři.

Ze světa benefitů

Vánoce se blíží. Pokud stále ještě nevíte, co dát svým blízkým (nebo sobě) pod stromeček, využijte některý z tipů na vánoční dárky, které můžete získat se slevou u našich partnerů.

Preciosa

Ozdobte sebe nebo své blízké šperky značky Preciosa. Od 1. 11. můžete na e-shopu www.preciosa-eshop.com získat slevu 15 %. Stačí zadat promo kód UK. Preciosa si však připravila i speciální předvánoční slevu 20 % platnou od 1. do 10. 12. 2018. Tu můžete uplatnit stejným způsobem, pouze jiným promo kódem; ten je UK20.

Darujte knihu

Kniha je vždy skvělým dárkem pod stromeček. Využijte nabídky slev našich partnerských knihkupectví Kosmas a Megabooks. Využijte slevu ve výši 10 % z pultové ceny knižních titulů.

Seznam dalších benefitů, které může čerpat díky průkazu absolventa, naleznete na webu.

 

Přejeme vám klidné prožití adventního času a vánočních svátků
v kruhu svých rodin a blízkých přátel.

 

Foto: UK a Thinkstock.com

Přihlaste se k odběru | Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook