Informační, poradenské a sociální centrum UK absolventi@cuni.cz

Leden 2019

Milí členové Klubu Alumni UK,

 

vítáme vás v roce 2019. I tento rok se pro vás budeme snažit připravit zajímavý program přednášek a akcí, které budeme průběžně avizovat v newsletteru Klubu Alumni a na webu Informačního, poradenského a sociální centra UK. Máme v plánu například zopakovat seminář o work-life balance, který vám umožní objednat se na zkušební konzultaci s koučem zdarma. Jelikož jsme zaregistrovali velký zájem také o prohlídky Strahovské knihovny, bude mít i tato událost v roce 2019 reprízu.

Těšíme se na setkávání v roce 2019

Váš Klub Alumni UK

Zájmově-vzdělávací cyklus přednášek pro Klub Alumni

V letním semestru se opět uskuteční tři přednášky z vybraných oblastí. Jejich témata a termíny postupně zveřejníme v aktualitách na webu nebo v tomto kalendáři.

 

 

Reprezentační ples UK

Zveme vás na Reprezentační ples Univerzity Karlovy, který se uskuteční 25. ledna 2019 od 20:00 v Paláci Žofín v Praze. K poslechu a tanci zahrají Symfonický orchestr
hl. m. Prahy FOK, No Name a Back Side Big Band.

Vstupenky jsou nyní v prodeji v pokladně paláce Žofín a v síti Ticketmaster.

Výstava insignií UK

V průběhu celého ledna můžete v Křížové chodbě Karolina navštívit výstavu univerzitních insignií. Potrvá do 31. 1. 2019 a otevřena je každý den od 10.00 do 18.00. Vstup volný.

Ohlédnutí za koncem roku 2018

V prosinci 2018 se uskutečnily hned dvě velké akce, na které jsme vás – jako členy Klubu Alumni UK – zvali. Byly jimi Advent na UK a Svatostěpánské setkání. Podívejte se na fotografie z těchto akcí. Děkujeme vám, že jste byli s námi.

Všechny akce pořádané pro absolventy naleznete v tomto kalendáři.

Benefitní program

Také v roce 2019 můžete využívat výhody poskytované našimi partnery. Zrelaxujte se po vánočním shonu v lázních nebo si aktivně odpočiňte na horách.

http://ipc1.cuni.cz/newslettery/Newsletter_Alumni_2018-11_soubory/image009.jpg

Liečebné kúpele Turčianske Teplice

Využijte speciální nabídky pro členy Klubu Alumni UK i osoby v jejich doprovodu a navštivte Liečebné kúpele Turčianske Teplice. V ceně pobytu jsou dvě léčebné procedury denně, vstupy do fitness centra, plaveckého bazénu a do léčivého komplexu SPA & Aquapark.

Monínec

Chcete si zalyžovat, ale nechcete jezdit daleko? Pak využijte speciální nabídku Areálu Monínec, který se nachází kousek od Prahy. Po předložení průkazu zaměstnance nebo člena klubu Alumni UK můžete získat slevu 20 % na balíček skipass + ubytování, nebo 15 % na skipass. Sleva se vztahuje i na všechny osoby v doprovodu, pokud služby uhradí majitel průkazu.

Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál Špindlerův Mlýn si na měsíc leden připravil pro členy Klubu Alumni UK zvýhodněnou nabídku na skipass za pouhých 490 Kč při nákupu v e-shopu GOPASS. Pro uplatnění slevy je třeba si napsat o promokód na e-mail kamila.spikova@ruk.cuni.cz. Nabídka platí od 7. 1. do 31. 1. 2019.

http://ipc1.cuni.cz/newslettery/Newsletter_Alumni_2018-10_soubory/image007.jpg

Do divadla za polovinu!

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze ji využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, také na hostující představení a pronájmy).

Doporučujeme tato lednová představení:

Na miskách vah (derniéra 9. 1. od 19:00 v Divadle ABC)

Hodina před svatbou (derniéra 19. 1. od 17:00 v Divadle Rokoko)

Znovusjednocení Korejí (21., 28., 31. 1. od 19:00
v Divadle Rokoko)

Seznam dalších benefitů, které můžete čerpat díky průkazu absolventa, naleznete na webu. 

Foto: UK a Thinkstock.com

Přihlaste se k odběru | Odhlásit se můžete tím, že odpovíte na tento mail a do předmětu napíšete ODHLÁSIT.

Kontakt:

absolventi@cuni.cz

tel. 224 491 774

  Facebook