Nezobrazuje se vám newsletter správně? Podívejte se na webovou verzi.

UK Point – služby a informace na jednom místě     info@cuni.cz

 

únor 2021

Newsletter UK Point

 

""

 

Milé studentky, milí studenti,

uprostřed mrazivé zimy a zkouškového období jsme stále s vámi. Únorové číslo našeho newsletteru přináší tipy na zajímavá školení, akce, novinky, ale také pracovní nebo dobrovolnické příležitosti. Ať už studujete v jakékoli formě studia, věříme, že si z naší nabídky vyberete. Přejeme vám mnoho štěstí u zkoušek, a především hodně zdraví!

Za tým UK Pointu
Lída Součková

 

""

Nové webináře na jaře

V letním semestru se můžete opět těšit na oblíbené relaxační webináře FIT STUDENT. Nově připravujeme webináře SMART STUDENT, které spojuje téma rozvoje dovedností pro 21. století.

""

Erasmus+ studijní pobyty a stáže

17. 2. Láká vás studijní pobyt či praktická stáž v zahraničí? Přijďte si poslechnout užitečné rady a doporučení na náš webinář zaměřený přímo na Erasmus+ výjezdy, který chystáme ve spolupráci s Charles Abroad.

""

Kudy do Bruselu

25. 2. Plánujete v rámci studia nebo po něm vyzkoušet práci v zahraničí? Zúčastněte se webináře o studentských stážích a pracovních příležitostech v Evropském parlamentu.

""

Podnikni to na UK!

V březnu začíná nový běh podnikatelského byznys kurzu pro studenty UK. Pokud vás zajímá, jak rozjet vlastní projekt, přihlaste se a získejte potřebnou podporu a poradenství.

""

Zapojte se do dobrovolnické pomoci! Hledáme dobrovolníky na doučování dětí či pomoc v sociálních zařízeních, která se aktuálně potýkají s nedostatkem personálu. Přihlaste se zde.

""

Hledáme posilu do týmu UK Pointu

Jste doktorand/ka se zájmem o práci v kolektivu, který ocení vaši kreativitu, komunikativnost a samostatnost? Pomozte nám rozvíjet Platformu doktorského studia!

""

Science Agora volá

Podělte se o zajímavosti z vašeho oboru nebo vědecké práce! Natočte video nebo pošlete odkaz na svůj blog či podcast. Zařadíme vás vedle vítězů Science Slamu do nově vytvořeného prostoru Science Agora.

""

Nové kurzy pro doktorandy na rok 2021

Podívejte se na naše nové akce pro doktorandy. Nabídku průběžně doplňujeme. Máte návrh na zajímavé téma? Napište nám.

""

Což takhle dát si koučink?

Jsme rádi, že využíváte poraden Centra Carolina. Jejich služby se snažíme stále rozšiřovat. Nově se nám rozrostl tým koučů. Volnou kapacitu má nyní i právní poradna.

 

Další novinky z rektorátu Univerzity Karlovy:

Bookport nově pro všechny studenty

Studenti Univerzity Karlovy mají nyní dostupných více než 3 000 českých odborných a populárně naučných e-knih z databáze Bookport. K titulům napříč různými obory přistupujte z Portálu e-zdrojů.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit.
Odhlášení newsletteru

 

Facebook UK Point