Nezobrazuje se vám newsletter správně? Podívejte se na webovou verzi.

UK Point – služby a informace na jednom místě     info@cuni.cz

 

červen 2021

Newsletter UK Point

 

""

 

Milé studentky, milí studenti,

právě jste otevřeli poslední newsletter UK Pointu před letními prázdninami. Máme radost, že se epidemická situace stabilizuje a my se s vámi budeme moci v červnu opět setkat naživo, ať už u nás v Celetné 13, anebo na některé z našich akcí.

Pokud přemýšlíte o dlouhodobé brigádě, prozkoumejte naše nabídky práce. UK Point vypisuje inzeráty hned na několik pracovních pozic.

Přejeme úspěšné zkouškové období a krásné prázdniny. Těšíme se na shledanou zase v září.

Za tým UK Pointu
Lída Součková, vedoucí

 

Pojďme se potkat osobně

1. 6. pro vás znovu otevíráme chill out zónu UK Pointu. Zeptejte se nás na otázky týkající se života na Univerzitě Karlově. Na infodesku jsme vám k dispozici od 9 do 16 h a v pátek do 15 h.

Hledáme posily do týmu

Obsazujeme nové pracovní pozice. Máte rádi práci s lidmi a pro lidi? Nevadí vám trocha stresu a máte rádi, když se věci hýbou? Připojte se k našemu týmu!

Račte vstoupit

Centrum Carolina pro vás připravilo virtuální prohlídku UK Pointu, která pomůže návštěvníkům s pohybovým znevýhodněním nebo třeba s kočárkem připravit se na cestu k nám. Jsme plně bezbariéroví.

Boj proti syndromu podvodníka

1. 6. Ovlivňuje vás, co si o vás myslí ostatní? Neumíte říkat ne? Chtěli byste být v komunikaci více asertivní, ale nevíte, jak na to? Přijďte na kurz a naučte se bojovat proti syndromu podvodníka.

Jak ovládnout pódium

9. 6. se na semináři Jak přesvědčivě mluvit, prezentovat a přednášet dozvíte, jak se připravit na veřejné vystoupení, jak správně používat svůj hlas a ovládat řeč těla. Zjistěte, jak být hvězdou nejen na pódiu.

Zacvičte se stresem

18. 6. Chcete získat inspiraci pro práci se stresem? Zveme vás na online seminář. Pozornost zaměříme na to, jak dopadům stresu předcházet. Kromě jiného si vyzkoušíte i drobná relaxační cvičení.

Do školy i o prázdninách

Letní školy 2021 na UK můžete studovat v češtině, angličtině nebo ruštině, a to online i v posluchárně. Vyberte si z nabídky, kterou pro vás jednotlivé fakulty připravily, poznejte nové lidi, sbírejte kredity nebo prostě zkuste něco nového.

Poradny Centra Carolina v létě

Naše poradny jsou tu pro vás i přes léto. Přijít můžete během zkouško-vého i o prázdninách. Na termínu se můžete dohodnout s poradci e‑mailem nebo se přihlásit přes aplikaci na webu poraden.

Science Slam na světové soutěži

Nechte se inspirovat! Mrkněte na video Matouše Veselského, vítěze ročníku 2020 z FHS, který reprezentoval UK na mezinárodní soutěži stand-upů mladých vědců. Rádi vás zařadíme do galerie Science Agora.

Získejte čas

Už znáte odpověď na otázku: „Co by sis přál/a k promoci?“ Vyřešili jsme tenhle kvíz za vás. Luxusní hodinky PRIM z kolekce UK jsou nadčasovou volbou.

Promocí to nekončí…

Zůstaňte s UK ve spojení i po skončení studia – registrujte se do absolvent-ského Klubu Alumni UK. Je otevřený absolventům všech fakult a studijních programů.

Na síti i přes léto

Dělíme se s vámi o vše, co se aktuálně na UK děje. Sledujte nás na FB a sdílejte čerstvé informace o své univerzitě.

 

Další novinky z rektorátu Univerzity Karlovy:

Run4help – přijďte si zaběhat a podpořit dobrou věc

Zveme vás na charitativní běh Run4help, který se koná v sobotu 12. 6. v Praze na Letné. Startovné jde na podporu organizace No Foot No Stress, která pomáhá tělesně postiženým. Akce se koná s podporou UK.

Proč je v noci tma?

Když Slunce zapadne pod obzor, nad našimi hlavami se rozhostí tma. Proč je v noci temno? Jestli nevíte, nic si z toho nedělejte. Tato kniha vás provede složitou cestou hledání odpovědi.
Po přihlášení zdarma ke stažení zde.

Prodloužení mimořádného stavu

Mimořádný stav na Univerzitě Karlově byl prodloužen do 25. 6. 2021.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit.
Odhlášení newsletteru

Facebook UK Point