Nezobrazuje se vám newsletter správně? Podívejte se na webovou verzi.

UK Point – služby a informace na jednom místě     info@cuni.cz

 

leden 2022

Newsletter UK Point

 

 

Milé studentky, milí studenti,

doufáme, že jste do roku 2022 vstoupili tou správnou nohou. Za UK Point vám přejeme studijní úspěchy a především mnoho zdraví. Věříme, že zvládnete své studijní povinnosti s přehledem. Pokud byste přeci jen potřebovali pomoc nebo podporu, můžete se na nás kdykoli s důvěrou obrátit.

Na letní semestr pro vás připravujeme spoustu nových akcí, proto s námi buďte v kontaktu!  Sledujte náš web a FB, ať vám nic neunikne.

 

Držíme palce při zkouškách!

za tým UK Pointu
Lída Součková, vedoucí

 

Informační servis

Máte dotaz ke studiu na Univerzitě Karlově? Zeptejte se na infodesku v UK Pointu. Můžete se stavit, zavolat nebo napsat e-mail. Jsme tu pro vás.

Nejlepší kamera je ta, kterou máte u sebe

17. 1. Rádi byste prosadili svůj výzkum, organizaci anebo vlastní aktivity na internetu? A co takhle natočit video? Že to není žádná věda, vás v „třídílném“ kurzu přesvědčí YouTuber Tomáš Touha.

Připoj se k našemu týmu!

Ovládáš angličtinu slovem i písmem a bavila by tě práce se zahraničními studenty a uchazeči, kteří mají zájem o studium v cizojazyčných programech na UK? Přidej se k nám!

Podnikni to! na UK

Přelom roku s sebou nese i ukončení některých projektů. Jedním z nich byl podzimní běh kurzu Podnikni to! na UK. Máte-li podnikavou mysl, sledujte v únorovém newsletteru bližší informace o „jarním“ cyklu.

Na Karlovku online

29. 1. představíme Karlovku zájemcům o studium. Současní studenti se podělí o své zkušenosti, poradí, jak se připravit na přijímačky, a na chatu zodpoví další dotazy. Dejte vědět středoškolákům ve svém okolí!

Nová brožura pro studující se speciálními potřebami

Centrum Carolina vydává novou brožuru Průvodce studiem se speciálními potřebami na UK, která obsahuje užitečné tipy a informace pro studenty se speciálními potřebami.

KeepCup

Chcete, aby vaše káva či čaj zůstaly teplé i během mrazivé cesty do školy? Pořiďte si nový hrnek KeepCup velikosti M s nápisem Univerzita Karlova je tu právě pro vás.

Chceš se vyhnout zmatku?
Stahuj UK apku!

Mobilní aplikace UK vám pomůže nejen rychle se zorientovat v nabídce našich služeb, ale zobrazí také váš rozvrh a známky v SISu! Hledejte název UK Point přímo v Google Play nebo App Storu.

Chytré skříňky
pro vaše pohodlí

Potřebujete něco zařídit v centru Prahy a nechce se vám celý den nosit těžký batoh? Využijte možnosti uložení osobních věcí do skříněk v Celetné 13. Skříňky obsloužíte svými studentskými průkazy.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit.
Pokud už newsletter dostávat nechcete, můžete se odhlásit.

Facebook UK Point