Nezobrazuje se vám newsletter správně? Podívejte se na webovou verzi.

UK Point – služby a informace na jednom místě     info@cuni.cz

 

únor 2022

Newsletter UK Point

 

 

Milé studentky, milí studenti,

i uprostřed zkouškového období jsme stále s vámi.

Srdečně gratulujeme paní profesorce Mileně Králíčkové ke jmenování rektorkou Univerzity Karlovy. Svého mandátu se ujímá 1. února. 

Další únorové novinky, workshopy a webináře na rozvoj osobnosti i kariéry pak naleznete níže. Ať už studujete v jakékoli úrovni studia, věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Přejeme vám mnoho štěstí u zkoušek, a především hodně zdraví!

za tým UK Pointu
Lída Součková, vedoucí

 

Empatická komunikace

17. 2. Mluvíme a mluvíme, ale… Rozumíme si? Pojďte se s námi naučit aktivně naslouchat, pozitivně formulovat svá sdělení nebo ovládat praktické komunikační techniky. Stačí se přihlásit!

Finance pod kontrolou

24. 2. Naučte se lépe přemýšlet o svých penězích. Na webináři si ukážeme, proč je dobré mít přehled o svých příjmech a výdajích, jak si vést rozpočet, a naučíme se efektivně plánovat.

Prevence syndromu vyhoření

1. 3. Trápí vás dlouhodobé vyčerpání? Pociťujete chaos v životě? Nevíte kudy kam? Přihlaste se na  populární webinář o tom, jak zamezit rozvoji syndromu vyhoření.

Webinář pro doktorandy: Kognitivní překážky porozumění

25. 2. se dozvíte, jaké pasti a překážky vás mohou zaskočit v mezilidské komunikaci. Jaké míry objektivity jsme schopni vůbec dosáhnout? A co s tím v důležitých rozhovorech?

Společně proti stresu

I v letním semestru pro vás otevíráme oblíbenou sebezkušenostní skupinu, která vám pomůže při zvládání zátěže ve studijním i soukromém životě. Pojďte se s námi zaměřit na hledání svých vnitřních zdrojů.

I ty se staň buddym!

Chcete poznat nové lidi a procvičit si cizí jazyky? Zaregistrujte se do Broaddy aplikace a staňte se buddym – kámošem i průvodcem zahraničního studenta či studentky, studující na UK!

Podnikni to! na UK i na jaře 2022

Přinášíme aktuální informace o novém běhu oblíbeného kurzu pro podnikavce na Karlovce. Pokud vás zajímá, jak rozjet vlastní projekt, přihlaste se a získejte podporu a poradenství.

Beseda s absolventy: Práce ve vzdělávání

23. 2. Láká vás práce ve vzdělávání? Zveme vás na setkání s absolventy UK, kteří svou kariéru se vzděláváním spojili. Pojďte si poslechnout jejich zkušenosti a doporučení a popovídat si o všem, co vás zajímá.

Chceš se vyhnout zmatku?
Stahuj UK apku!

Mobilní aplikace UK vám pomůže nejen rychle se zorientovat v nabídce našich služeb, ale zobrazí také váš rozvrh a známky v SISu! Hledejte název UK Point přímo v Google Play nebo App Storu.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit.
Pokud už newsletter dostávat nechcete, můžete se odhlásit.

Facebook UK Point