Nezobrazuje se vám newsletter správně? Podívejte se na webovou verzi.

UK Point – služby a informace na jednom místě     info@cuni.cz

 

duben 2022

Newsletter UK Point

 

 

Milé studentky, milí studenti,

věříme, že vás zlákáme k účasti na dubnových webinářích a workshopech UK Pointu. Pojďte zlepšit své soft skills anebo vyběhněte s naším trenérem do Hvězdy.

Pokud si chcete Karlovku užít i o víkendu, vezměte zbytek rodiny a přijďte na Den celoživotního vzdělávání & Festival absolventů. Bohatý program čeká na dospělé i děti.

Přejeme vám krásné a veselé Velikonoce a hodně zdraví. A aby vás nepokakal beránek, doporučujeme zakoupit nové univerzitní ponožkyJ

Za tým UK Pointu
Lída Součková

 

Umíte dobře česky?

6. 4. zjistíte, zda je dnešní český jazyk jiný, než jste se učili ve škole. Na semináři Stylistika současné češtiny probereme nejdůležitější gramatické a stylistické jevy naší mateřštiny.

Hýčkejte své tělo i mysl

12. 4. si přijďte užít zasloužené protažení a  relaxaci při cvičení jógy. Lekce je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé. Buďte FIT po celé jaro.

Zvládáte se prosadit?

14. 4. vám prozradíme pár tipů a triků, jak uchávtit okolí a jak „prodat“ svou práci nebo nápad. Pokud cítíte, že potřebujete trošku popostrčit, náš praktický seminář je přesně pro vás.

Česko čeká předsednictví v Radě EU

21. 4. vám vládní úředníci přiblíží přípravy Česka na důležité předsednictví v Radě EU. Dotkneme se našich hlavních priorit, aktuální situace na Ukrajině i možných pracovních příležitostí.

RUN FOR IT!

28. 4. Chcete začít běhat, ale nevíte jak na to? V rámci cyklu FIT Student pořádáme další lekci běhání s Pavlem Šodkem. Tentokrát si zaběháme „v angličtině“, společně se zahraničními studenty.

Time management pro doktorandy

8. 4. Práce je mnoho a času tak málo! Nestíháme. Jak se nepřepínat, nevyhořet a zvládnout své úkoly a nezbláznit se? Dozvíte se na našem semináři.

Zdravý (studentský) talíř

5. 5. Co je zdravá a nezdravá potravina? A existuje vůbec? Workshop zaměřený na základy výživové gramotnosti i osvětlení toho, jak vlastně věda ví, co je a není zdravé, na vás čeká na začátku května.

Koučování v poradně

Přemýšlíte o spolupráci s koučem? Nevíte ale, jaké může mít pro vás přínosy a jak se liší od psychologického poradenství? Zeptejte se kolegů z poradny Centra Carolina.

Na UK s Asistencí

13. 5. Centrum Carolina vás zve do Kampusu Hybernská na akci pořádanou ve spolupráci s Asistencí o.p.s. Součástí bude i diskuze a promítání dokumentárního filmu.

Chcete pomáhat jako dobrovolník?

V souvislosti s válkou na Ukrajině vznikla na UK dobrovolnická iniciativa studentů. Přihlásit se můžete zde. Více informací na webu Centra Carolina zde.

Karlovy ponožky

Aby Vás beránek napokakal, pořiďte si k Velikonocům nové, stylové ponožky s motivem Univerzity Karlovy. K dostání jsou ve dvou velikostech 36–41
a 42–46.

Sledujte nás na Facebooku

Aby vám nic neuteklo, sledujte také naše facebookové stránky. Najdete zde čerstvé informace a i to, co se nevešlo do newsletterů. Buďte s námi na fb.com/ukpoint a fb.com/KlubAlumniUK

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit.
Pokud už newsletter dostávat nechcete, můžete se odhlásit.

Facebook UK Point