Nezobrazuje se vám newsletter správně? Podívejte se na webovou verzi.

UK Point – služby a informace na jednom místě     info@cuni.cz

 

červen 2022

Newsletter UK Point

 

 

Milé studentky, milí studenti,

právě jste otevřeli poslední newsletter UK Pointu před letními prázdninami. Tentokrát vám přinášíme tipy na naše dva červnové semináře, několik zajímavých ohlédnutí a horkou novinku:  stand-upovou světovou soutěž FameLab, kterou od tohoto roku nově realizuje v České republice Univerzita Karlova.  

Pokud přemýšlíte o dlouhodobé brigádě, prozkoumejte naši pracovní nabídku.

Přejeme úspěšné zkouškové období, krásné prázdniny a těšíme se na shledanou zase v září.

Váš tým UK Pointu

 

CERN otvírá své brány stážistům

9. 6. vás zveme na webinář Stážové programy v CERN. Zkuste své štěstí ve Švýcarsku. Programy jsou otevřené zájemcům a zájemkyním z mnoha oborů.

Publikujte v angličtině stylově

10. 6. Myslíte si, že správný akademický článek musí být tvořen složitým jazykem, aby byl považován za vědecký? Naučíme vás, jak psát dynamicky, srozumitelně a výstižně.

I v létě jsme tu pro vás

Provozní doba Infodesku zůstává v létě stejná. I přes dobu prázdnin jsme tu pro vás, rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz, týkající se studia a života Univerzity Karlovy.

FameLab – unikátní příležitost zazářit

Milujete svůj výzkum a baví vás komunikace? Toužíte o svém vědeckém projektu říct světu? Pokud je vám víc než 21 let a stihnete vše vysvětlit za 3 minuty, přihlaste se!  Prestižní světová soutěž FameLab čeká jen na vás.

Spát dobře je dobře!  

O tom své publikum přesvědčuje Lucie Urbanová z 1. LF, která reprezentovala UK na světové soutěži 3 Minute-thesis Competition. Podívejte se na její soutěžní video.

Jak se vaří české předsednictví v Radě EU

Nakoukněte pod pokličku dění a pusťte si záznam z dubnové besedy s hlavními aktéry, kteří připravují naši zemi na důležité předsednictví.

Na UK s Asistencí – ohlédnutí za akcí

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili setkání Na UK s Asistencí! Ve fotoreportu  si můžete prohlédnout, co všechno jsme společně zvládli, a inspirovat se tak k příští osobní návštěvě.

Poradny Centra Carolina o prázdninách

Poradny jsou tu pro vás i v létě. Provoz je ale v době dovolených částečně omezen. V novém semestru se na vás budeme těšit v plné síle.

Plecháček UK

Nezapomeňte se vybavit  na kempingovou sezonu nebo letní tábor novým plecháčkem s logem naší univerzity. K dostání na e‑shopu v černé a bílé barvě.

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit.
Pokud už newsletter dostávat nechcete, můžete se odhlásit.

Facebook UK Point