Nezobrazuje se vám newsletter správně? Podívejte se na webovou verzi.

UK Point – služby a informace na jednom místě     info@cuni.cz

 

leden 2023

Newsletter UK Point

 

 

Milé studentky, milí studenti,

doufáme, že jste do roku 2023 vkročili tou správnou nohou! Za UK Point vám přejeme v novém roce jen samé studijní úspěchy, zdraví a spokojenost. Pokud byste potřebovali pomoc nebo podporu, můžete se na nás kdykoli s důvěrou obrátit. Aktuálně vypisujeme výběrové řízení, pokud sháníte zajímavou práci v dynamickém kolektivu, čtěte dál.

Na letní semestr pro vás připravujeme spoustu nových akcí, proto s námi buďte v kontaktu.  Sledujte náš web a FB, ať vám nic neunikne.

Držíme palce při zkouškách!

Váš tým UK Pointu

 

Multisport karta pro STUDENTY

Pořiď si i ty virtuální Multisport kartu s možností 4 vstupů za měsíc do velké škály pražských sportovišť za cenu 299 Kč.

Staňte se součástí našeho týmu

Na pozici Koordinátor/ka studentských spolků a aktivit zahraničních studentů, vhodnou i pro Ph.D. studenty či absolventy, hledáme novou kolegyni/kolegu.

Zvýšení sociálního stipendia

Pobíráš sociální stipendium? Víš, že se jeho výše zvedla na 6 000 Kč/měsíc a příspěvek na obědy na 900 Kč/měsíc?
Ověř si, zda máš nárok

Udržitelná Karlovka

Podcast Udržitelná Karlovka tentokrát s Petrou Koudelkovou na téma greenmarketing a greenwashing. Jak se vyvarovat manipulacím ze strany firem? Proč je dobré všímat si certifikátů na obalech?

KaM pro REkrabičky

Od ledna 2023 rozjíždí Koleje a Menzy UK zkušební výdej jídla a pití do vratných obalů. Přijď si pro zálohovanou krabičku (vratná záloha 80 Kč) či kelímek (vratná záloha 50 Kč) do menzy Troja!

Co se mění pro studující od 26. narozenin?

Poslechněte si v pořadu Studovna, co všechno se mění, když student dosáhne 26 let. Odpoví vám Blanka Štefaničová a Lenka Dobešová, které pracují v poradenském Centru Carolina Univerzity Karlovy.

 

Další novinky z rektorátu Univerzity Karlovy:

Portál e-zdrojů v novém

Celouniverzitní Portál elektronických zdrojů (ezdroje.cuni.cz ) je od prosince v novém kabátě s novými funkcionalitami. Víc si o nich můžete přečíst na webu Ústřední knihovny

 

Foto: UK, pixabay.com, shutterstock.com.

Víte o někom, koho by náš newsletter také zajímal? Zde se může přihlásit.
Pokud už newsletter dostávat nechcete, můžete se odhlásit.

Facebook UK Point